Balküpü İş Başvurusu

Bal Küpü iş ilanları ve personel, işçi alımı. Balküpü iletişim bilgileri, insan kaynakları sayfası ve kariyer imkanları anlatılıyor…

Bal Küpü, 1987 yılında Keskinkılıç Gıda San. Ve Tic. Aş. bünyesinde kurulmuştur. Faaliyet alanı çay, şeker üretimi ve pazarlaması olan şirketimiz; yenilikçi anlayışı, sürekli kendini geliştiren dinamik yapısıyla kısa zamanda Türk Sanayisi’nin öncü kuruluşları arasına girerek, 175.000 ton/yıl şeker üretimi kapasitesiyle ilk 500 işletme arasında yerini almıştır.

Kayseri (1992), Gebze (1998) ve son olarak Aksaray (2006)’da kurulan üretim tesisleri toplam 2.225.950 m² lik alana yayılmış olup, bunun 35.997 m² si kapalı alandır.

Son olarak 2006 yılında, dev bir yatırımla bünyesine kattığı Aksaray fabrikası 175.000 ton/yıl kapasiteye sahiptir. Pancardan şeker üreten ilk özel işletme olan fabrikamızda üretim, şeker pancarının tarlada olduğu andan fabrikaya gelişi ve üretimi esnasında, teknolojik cihazlar ve uzman bir ekip tarafından kontrol edilmektedir.

Bal Küpü, kurulduğu günden bu yana;
– Çevreye duyarlı anlayışı,
– Gereksiz su tüketiminin önüne geçen teknolojisi,
– Tedarikçilerin eğitimi de dâhil olmak üzere eğitime önem veren,
– Toplumsal sorumluluklarının bilincinde olan,
– Kaliteden asla ödün vermeyen,
– İnsan kaynaklarına önem veren yapısıyla,
– Teknolojisiyle % 100 müşteri memnuniyetini benimsemiş, yeniliklere ayak uyduran kurumsal bir firmadır.

Kaliteden asla taviz vermeyen işletmelerimizde: ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO:2200O Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi doğrultusunda üretim, ambalajlama ve dağıtım hizmetleri gerçekleştirilmekte olup, Ortadoğu, Amerika ve Avustralya olmak üzere 3 kıtaya ihracat yapmaktadır.

Balküpü İletişim Bilgileri
Aksaray Fabrikası; Konya Yolu 33.Km Aksaray
Gebze Fabrikası; Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tembelova Alanı 3300 Sokak no: 3318 Gebze / KOCAELİ

Telefon :  0 (216) 577 75 00 (Pbx)

Balküpü Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balküpü firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balküpü insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ilhan dedi ki:

    Merhaba, iş başvurusu yapmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ