Balkanlar Koleji İş Başvurusu

2006 yılında tamamı öğretmen kökenli ve halen eğitim hayatına devam eden kişiler tarafından kurulan Balkanlar Koleji, eğitimin bir yurdun kalkınmasındaki önemini bilerek, bu uğurda göreve başlamıştır. Kolej; Yakacık, Pendik ve Havacılar yerleşkelerinden oluşmaktadır. Kurucu üyeleri; M. Vedat Eryetiş, Hüma Kaplan ve Pek Eryetiş’ tir. Balkanlar Koleji; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim vermektedir. Kolej, kendi misyonunu belirlerken şu ifadeleri kullanmaktadır: Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik lider özelliklerine sahip ve okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş öğrenciler yetiştirmektir. Bu çerçeveden hareketle biz, öğrencilerimizi öğrenmeyi öğretmiş, öz güvenleri yüksek, 21. Yüzyılın gereksinimlerine cevap verebilen becerilerle donanmış bireyler olarak yetiştirmek için varız.

Yabancı dil eğitimine özel bir önem veren Balkanlar Koleji birinci yabancı dil olarak İngilizce ve ikinci yabancı dil Almanca eğitimine okul öncesi eğitimden itibaren başlamaktadır. 2012-2013 Öğretim yılından itibaren ilköğretim ve lisede seçmeli yabancı dil olarak İspanyolcayı uygulamaya geçirmiştir. Kolejin iki tane e-yayın dergisi; Aylık Bilim Fen ve Teknoloji E-Gazetesi, Aylık Kültür Edebiyat E- Dergisi’ dir.

Kolejin birçok sivil toplum başarı ödülünün yanında eğitim sektöründe de katılım ve teşekkür belgesi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir: Kayader Yönetimleri Akademi Derneği Proje Çevrimi Yönetimi Eğitimi Katılım Sertifikası, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Teşekkür Belgesi, Özel Okullar Birliği Derneği Teşekkür Belgesi.

Balkanlar Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Doğu Mah. Tavşantepe Mevkii Çamlık Sokak No:1 Pendik – İstanbul

Telefon

444 80 84
E Posta
infopendik@balkanlarkoleji.k12.tr

Balkanlar Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balkanlar Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Balkanlar Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zuhal akbaba dedi ki:

    Balkan’lar anaokulunda temizlik personeli temizlik ihtiyacınız varsa ararsanız.

    Sağlık ocağından deneyimli biriyisiyim.

BİR YORUM YAZ