Balkan Süt İş Başvurusu

Balkan Süt Ürünleri San. Tic. Ltd. Şirketi, 1991 yılında 6500 metre kare alan içerisindeki 325 metre karelik alana kurulmuştur. Şirketin amacı süt ve süt ürünleri sektöründe hizmet vermektir. Kurulduğu yıl sadece yoğurt üreten şirket, günde 5 ton kapasiteye ulaşmaktaydı. 2005 yılında 15000 lik arazi içerisinde 10000 kapalı alanda yoğurt, ayran, süzme yoğurt, meyveli yoğurt, kaşar peyniri, tulum peyniri, köy peyniri, örgü peyniri, krem peynir, lor peyniri, tereyağı, UHT süt ve kaymak üretimi yapmakta olup günde 500 ton süt işleme kapasitesiyle çalışmaktadır. Ürünler, yasal zorunluluklara uygun, değişik gramajlı ambalajlarda paketlendikten sonra satışa sunulmaktadır.

Balkan Süt Ürünleri, Kalite Yönetim Sistemi TS EN ISI 9001 ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi TS EN ISO 22000 Standartlarının temel prensiplerine dayalı bir entegre sistem kurmuştur. Süt ve süt ürünleri sektöründe bilinçli çalışanları eşliğinde hizmet veren şirketin helal gıda sertifikası vardır. Fabrikası Balkan Cad. No:42 Yazıbaşı – Torbalı/ İzmir’de bulunan şirketin 4 tane bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Bunlar; Ege Bölge müdürlüğü, Ankara Bölge Müdürlüğü, Antalya Bölge Müdürlüğü ve İstanbul Bölge Müdürlüğüdür.

Çalışmaları tüketici isteklerini birincisi sırada tutarak, laboratuar denemesinin ve mevcut ürünlerdeki kalite ve geliştirme çalışmalarının yapıldığı AR-GE departmanında Türk Gıda Kodeksine ve Avrupa standartlarına uygunlu açısından her türlü ön çalışma ve araştırma gerçekleştirilmektedir.

Balkan Süt İletişim Bilgileri
Adres; Balkan Cad. No: 42 Yazıbaşı – Torbalı / İZMİRBalkan Süt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balkan Süt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balkan Süt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yağmur satılmış dedi ki:

    Ben Ankaralıyım ama ödemişte Ege Üniversitesinde okuyorum süt ve ürünleri teknolojisi bölümü öğrenciyim ilk senem staj yapmak istiyorum firmanızda fakat bu konuda bana ileri ki hayatımda kazanım sağlayacak olduğunu düşündüğüm için size başvurmak istedim umarım dikkate alırsınız yanıtınızı bekliyorum.

  2. Handan dedi ki:

    Slm bende sizinle çalışmak istiyorum evde tekstile dizim yapıyorum ama dışarıda çalışmak istiyorum artık işallah sesimi duyarsınız tskrler

BİR YORUM YAZ