Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası İş Başvurusu

Balıkesir Seka kağıt fabrikası tam adı Türkiye Selüloz ve Kağıt Fabrikaları A.Ş amacı itibari ile kağıt sanayinde yatırımlar ve planlamalar yapan kamu kuruluşudur. Seka Cumhuriyet tarihinin ilk sanayi kuruluşu niteliğindedir. Fabrika İzmit’ de 1934 senesinde kurulmuştur. 1972 senesinde Selüloz ve Kağıt Sanayiciler Birliğinin kurulmasında büyük bir rol oynamıştır. Balıkesir Seka kağıt fabrikası ve kağıt sanayisinin kurucu öncüsü Necmettin ERBAKAN’dır. Kurumun nerelerde kurulduğu aşağıda listelenmiştir.

Kurum Hangi İllerde Faaliyet Gösteriyor?
Şirket Ankara’da alım – satım müdürlüğü bulunurken Afyon, Muğla – Dalaman, Balıkesir, Bolu, Zonguldak – Çaycuma, Kastamonu, Aydın – Karacasu, Ordu – Akkuş’ta işletmeleri bulunmaktadır. Balıkesir Seka kağıt fabrikası ayrıca Mersin ilinin Silifke ilçesine bağlı Taşucu’nda tersanesi bulunuyor.

Yeni Fabrikanın Ülkeye ve İstihdama Nasıl Katkı Sağlayacak
Türkiye istihdamının birçoğunu karşılamaya çalışan Balıkesir Seka kağıt fabrikası her yıl yüzlerce eleman istihdam ediyor. Balıkesir Seka kağıt fabrikası 10 yıl önce Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan alınarak daha çevreci bir yapı ile yeniden faaliyete geçirilmiştir. Genel Müdür açıklamasında yeni fabrikanın doğaya 10 kat daha az zarar verdiğini açıklamıştır. Sadece hurda kağıtla çalışılacağını belirten genel müdür ayrıca iş istihdamı konusunda oldukça ümitli olduğunu belirtiyor. Birçok ilde faaliyet gösteren Seka adına çalışacak eleman ilanları hemen hemen her iş ilan sayfasında görmenin mümkün olduğu da bilinmektedir. Genel müdür açıklamasında yeni fabrika ile en az 2 bin aileye direk ve dolaylı yollardan istihdam sağlayacağını da belirtmiştir. Bu faydanın en çok fabrika etrafındaki köylülerin ve tüm Balıkesir halkının da yararlanacağını söylemiştir.

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Balıkesir

 

 

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Gökhan dedi ki:

  Kağıt fabrikası ben Balıkesir Dursunbey kıyım eyeer fabrikaya isci lazım ise

 2. sinan dedi ki:

  açil iş arıyorum işçi alımı varsa çalışmak isterim 05356303095

 3. İLKER CÖMERT dedi ki:

  eleman alımız devam ediyor mu?_

 4. tamer sezgin dedi ki:

  askerı pesonel emeklısıyım iş arıyoeum yardımcı olursanız sevinirim

BİR YORUM YAZ