Balıkesir Migros İş Başvurusu

İstanbul’un giderek artan nüfusunun ve fiyatlar arası uçurumlarının artması karşısında 1954 yılında İstanbul Belediyesi tarihi bir karar alarak, Türkiye’de İsviçre Migros’a benzer bir organizasyon kurmaya karar verdiler. Böylece gıda ve ihtiyaç malzemelerinin halka en uygun fiyat ve kaliteden belediye kontrolünde sunulmasının yolu açıldı. Türkiye’nin en önemli gruplarından Koç Grubu, kurucusu Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle 1975 yılında Migros’un çoğunluk hisselerini devraldı ve böylece Migros’un İstanbul’dan başlayarak yıllar içinde tüm Türkiye’deki tüketicileri kucaklayacak hızlı mağazalaşma süreci başladı. Bu dönemde kurduğu dev merkez deposu ile Migros, meyve ve sebzelerin taze ve ekonomik olarak tarladan tüketiciye ulaşması için meyve sebze alım bürolarının gelişmesi ile sağlıklı bir dağıtım için gerekli altyapıyı oluşturdu.

Migros, 2011 Ağustos ayında Şok Ucuzluk Marketlerini devretti. Migros, Türk perakende sektöründe ilk kez başlattığı ‘İyi Tarım Uygulamaları’ ile meyve-sebzeden sonra beyaz ette, hizmete açtığı kendi entegre tesisiyle kırmızı ette, taze gıdanın referans noktası oldu. 2014 yılında 60.yılını kutlayan Migros, 4. kuşağa hizmet vermenin gururunu yaşadı. Migros ‘İyi Gelecek’ anlayışıyla sürdürülebilirlik çalışmalarında çevre, insan ve iyi yaşam konularında öncü adımlar atarak BİST’in (Borsa İstanbul) sürdürülebilirlik endeksine giren tek perakendeci şirket unvanını aldı. Balıkesir Migros şube sayısı 23, Tansaş 5’tir. Balıkesir Migros (MMM Migros) adresi: Bandırma Yolu Yaylada Alışveriş Merkezindedir.

Balıkesir Migros İletişim Bilgileri
Adres; Bandırma Yolu Yaylada Alışveriş Merkezi, Balıkesir Merkez/Balıkesir

Müşteri Hizmetleri Hattı: 444 10 44
Whatsapp hattı:  0530 300 13 00
E-posta: iletisim@migros.com.tr

Balıkesir Migros Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balıkesir Migros’ta kariyer yapabilirsiniz. Balıkesir Migros insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ayşe erdogan dedi ki:

    kaç ayoldu iş başvurusu için cevap gelmedi

  2. Banu dedi ki:

    Merhaba özel güvenlik elemanı olarak is arıyorum şimdiden teşekkurler

BİR YORUM YAZ