Balıkesir Huzurevi İş Başvurusu

Huzurevleri, yaşlı ve bakıma ihtiyacı olan yaşlıların özel gereksinimlerini karşılamak ve ömürlerinin son demlerini insan onuruna yakışır biçimde devam ettirmeleri adına kurulmuştur. Devlet destekli olabileceği gibi sivil toplum kuruluşu da olabilmektedir. Huzurevleri birçok konuda ihtiyaç sahiplerine hizmet sunmaktadır. Kurum; yaşlı veya bakıma muhtaç vaziyette olan erken yaşlanmış kişiler ile dul yahut yalnız yaşayan bireylerin geleceklerini güvence altına alma amacını taşımaktadır. Balıkesir Huzurevi kurumuna yerleşen kişiler, bilgi ve görgü düzeylerine; düşünce yapısındaki kendine has bakış açılarına ve sağlık sorunlarına göre uygun ortamlarda yaşamaktadır.

Alzheimer gibi rahatsızlıklar yaşayan yaşlı kişilerin ihtiyaç duydukları titiz bakım ortamının oluşturulmasını sağlayan huzurevleri aynı zamanda yaşlı kişilerin en büyük şikâyetlerinden biri olan evde kapalı kalma ve yalnızlık problemlerine de çözüm getirmektedir. Hastalık ve yalnızlığın getirdiği psikolojik travmaların önüne geçilmesi açısından huzurevlerinin önemi büyüktür. Kendi yaş ve görüşünden olan insanların bulunduğu bir yerde, aile ortamını tekrar kazanmayı amaçlayan insanların huzurevlerini tercih ettiği gözlemlenmektedir.

Günümüzde artık internet kanalıyla huzurevlerinde kalan aile yakınları 24 saat izlenebilmektedir. Belirli dönemlerle ziyaretine gidilen yaşlı ve bakıma muhtaç insanların, gereksindiği manevi bakımın da tamamlanmasına destek sağlanmaktadır. Çok hasta birisinin hastaneye yatması herhangi bir şekilde abes kaçmayacağı gibi yaşlıların da huzurevine yatırılmasında bir sorun yoktur. Balıkesir Huzurevi, 1985 yılında açılmıştır ve kapasitesi 200 kişidir.

Balıkesir Huzurevi İletişim Bilgileri
Adres; Bahçelievler Mah. Teknik Lise Cad. 121/A 10050 Altıeylül / Balıkesir

Balıkesir Huzurevi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balıkesir Huzurevi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balıkesir Huzurevi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Derya dedi ki:

    Ben bakim elamani yim is ari yorum belgem var Temiz lek belgem var

  2. Derya dedi ki:

    Önce çalış tim

  3. Derya dedi ki:

    Ben is ari yorum ben bakim elama ni yimbegem var

BİR YORUM YAZ