Balıkesir Diş Hastanesi İş Başvurusu

04.08.2008 tarihinde ilk Başhekimi Dr. Zekai Kafaoğlu İdaresinde 8 poliklinikle verilmeye  başlayan ağız ve diş sağlığı hizmeti 43 poliklinikle devam etmiştir. Balıkesir Diş Hastanesi 21.05.2012 tarihi itibarıyla Bahçelievler  Mahallesinde  9947 metrekare içerisinde, 56 poliklinik,  1 acil hizmetler polikliniği, 1 mahkum polikliniği, 1 genel ve 2 lokal ameliyathanesi ile  yeni hizmet binasında hasta muayene ve tedavi hizmetleri verilmeye devam edilmektedir.

Merkez bulunan tam teşekkülü ameliyathanede genel anestezi ile  özellikle  engelli vatandaşlara diş tedavisi ve diş çekim işlemleri uygulanmaktadır. Ayrıca yeni hizmet binasında Hasta – Çalışan Güvenliği gereklilikleri ile tam donanımlı olarak, steril ve yarı steril alanlarıyla standardize edilmiş ameliyathanede Periodontoloji Uzmanı ile genel anestezi altında diş çekimi  ve implant uygulamaları yapılmaktadır. Merkezde Protez Uzmanı da görev yapmaktadır.

Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında; 1 Diş hekimi 1 Diş teknisyeni, 1 hemşire ve 1 şoför ile sağlık sorunları nedeniyle Balıkesir Diş Hastanesi merkezine müracaat edemeyen  hastalarımıza hizmet verilmektedir. Koruyucu hizmetler alanında ise 4 adet çocuk poliklinik  mevcuttur. Bu polikliniklerde diş tedavileri, Flor uygulamaları, Fissür sealant uygulamaları yapılmakta; okullarda öğrencilere ağız ve diş sağlığı taramaları yapılarak eğitim verilmektedir.

Diş Hastanesi Merkezde  poliklinik hizmetleri sonrasında hafta içi 17:00 – 08:00 saatleri arasında, hafta sonları ise  24 saat durumu acil olan hastalara kesintisiz hizmet verilmektedir.

Balıkesir Diş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeniyol Cad., Balıkesir Merkez/Balıkesir

Tel  : +90.266 245 90 04
Fax : +90.266 245 35 76
E-Mail:balikesir.adsh1@saglik.gov.tr

Balıkesir Diş Hastanesi Kariyer Olanakları
Balıkesir Diş Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Balıkesir Diş Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Cemile dedi ki:

  IVRİNDİ Sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu tibbi dokumantsayon ve sekreterlik mezunuyum diploma notum 3.38 dir.hastanenizde hasta kabul veya doktor yanında sekreter olarak çalışmak isterim.balikesirde ikametgah ediyorum.

 2. Bahar dedi ki:

  Hasta kabul sertifikam ve bilgisayar sertifikam var hasta kabul için başvuru yapmak istiyorum

 3. Keziban dedi ki:

  Sağlık Meslek Lisesi Tıbbi Sekreterlik bölümü mezunuyum 2010 /2019 yıllarıarasında Aile Sağlığı Merkezinde Hasta Kabul Elamanı olarak çalıştım bende çalışmak isterim hastanenizde tabiki siz uygun görürseniz

 4. Emre komurcu dedi ki:

  39 yaşında lise mezunuyum hasta kayıt işlemleri
  Bilgisayar op Bilgisayarlı muhasebe sertifikaları mevcut kabul ederseniz bende çalışmak istiyorum. Uygunsa

 5. Sema çalışan dedi ki:

  Hasta kabul bölümüne basvuru yapmak istiyorum diş hastanesi için bana yardimci olurmusunuz

 6. Dilek dedi ki:

  Balikesir merkez de ikametkah etmeyim acil ise ihtiyacim var hasta kabul personeli yada doktor yani yardimci olarakk calismak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ