Balgaz İş Başvurusu

Balıkesir ilinde doğalgaz dağıtımını Balgaz üstelenmektedir. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu 30/03/2004 tarihinden 309-25 sayılı karar ile DAG/309- 25/047 Balıkesir Doğal Gaz Dağıtım Lisansını Balıkesir Doğal Gaz Dağıtım A.Ş’ ye vermiştir. Balıkesir Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Aksa Doğal Gaz Dağıtım bünyesinde Kazancı Holding’e bağlı olarak kurulmuştur. Bu şehir içi doğal gaz dağıtım lisansı, lisans yürürlük tarihinden itibaren lisans hükümleri dahilinde 30 yıllık süre için verilmiştir. İlgili mevzuat gereği; lisans bölgelerindeki bölge belediyelerinin doğal gaz dağıtım şirketleriyle %10 ortaklığı bulunmaktadır.

Şirketin misyonu şu şekildedir; Deneyimlerimiz ve eğitim kadromuzla; çalışanlarının güvenliğine, sağlığına ve çevreye önem vererek, yasal mevzuatlar ve standart şartlar (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) çerçevesinde gazı güvenli ve kesintisiz bir şekilde dağıtıp, sürekli gelişmeyi hedef alarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Balgaz merkezi, Atatürk Mahallesi, Bandırma Cd. No:109/A- 109/B Balıkesir olarak konumlandırılmıştır. Balıkesir ilinde gaz verilen bölgeler şunlardır; Bahçelievler Mh, Hasan Basri Çantay, Plevne, Atatürk Mahallesi, Maltepe, Ege, Oruçgazi, Ali Hikmet Paşa, Hacıilbey, Karesi, Yıldırım, Eski Kuyumcular, Altı Eylül, Kasaplar mahallesi.

Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş, sektörün dinamik yapısının bilincine vararak, sürdürülebilir bir işletmecilik için çalışanların teknik ve mevzuat donanımlarının gelişen şartlara uyum sağlaması amacıyla kurum için eğitimler düzenlemektedir. Aksa Doğalgaz A.Ş, coğrafi bölge ve gaz satışında lider pozisyonundadır.

Balgaz İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mh. Bandırma Cd. No: 109/A – 109/B BALIKESİR

Balgaz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balgaz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balgaz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ