Balçova Termal Otel İş Başvurusu

Balçova Termal, güzel İzmirimizin Balçova ilçesinde yer alan, termal otel ile kaplıca ve kür merkezinden oluşan kompleksiyle Türkiye’nin en büyük termal oteli ve tedavi merkezidir.

– Yetişmiş uzman ekibi,
– Hijyen kurallarına uygun hizmeti,
– Güçlü mimari yapısı,
– Kapasitesi,
– Doğayla iç içe konumu ile ulusal ve uluslar arası standartlarda hizmet veren, çeşitli sosyal aktivite, spor ve tedavi ünitelerine sahip olan kompleksimiz, 4’ ü suit oda olmak üzere 204 oda ve 408 yatak kapasitesine sahiptir.

1980’li yıllarda Balçova Termal Tesisleri olarak kurulan kompleksimiz tarihi bir dokuya da ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle hastalar için şifa kaynağı olan termal suyumuz, M.Ö 1200 yıllara dayanan tarihi bir geçmişe sahiptir. Truva Savaşı’nın ünlü komutanı Agememnon tarafından şifalı olduğu keşfedilen su nedeniyle, bölge uzun yıllar Agememnon Kaplıcaları olarak anılmıştır.

Çeşitli badireler atlatarak günümüzdeki yapısına kavuşan bölge, Balçova Termal sayesinde, turizm sektöründe fark yaratan bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

– ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi,
– BS OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi,
– ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi gereklerine göre hizmet vermekte olan Balçova Termal, konuklarına Avrupa Birliği standartlarında, sağlıklı, doğru, güvenilir, tam ve zamanında hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Balçova Termal Otel İletişim Bilgileri
Adres; Vali Hüseyin Öğütcen Cd. No:2 35330, Balçova – İZMİR

Balçova Termal Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balçova Termal Otel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balçova Termal Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. seda secgin dedi ki:

    wyndham grand izmir özdilek otelin de banket ziyafet organizasyon yetkilisi olarak çalışıyorum, balçova termal otel için satış departmanı için başvuru talebim vardır.

  2. Muttalip dedi ki:

    Öncelikle uzmanlık alanlarım, masaj,fitness,can kurtaran, ve şuan hitit ayaş termal tatil köyünde 2.5 yıldır SPA müdürlügü görevini yürütmekteyim. daha öncesinde haymana doktorun otelinde 4 yıl, haymana midas otelde 2 yıl olmak üzere toplam 8.5 yıl spa birim yöneticiligi tecrübesine sahibim üst üzey masaj egitmenligi ve fitness bilgisine sahip oldugumu düşünüyorum. telefon numaram 05072984455

  3. mariabanova dedi ki:

    Benim adim Maria. Gaziemir’de oturuyorum. Çifte vatandaşlığım var. 4 yabancı dil biliyorum. Almanca çok iyi biliyorum. Eşim alanyadan emekli. Çalışkan ve dürüst biriyim. Sizinle çalışmak isterim. Kat görevlisi olarak.

BİR YORUM YAZ