Balcalı Hastanesi İş Başvurusu

Balcalı Hastanesi, 1972 yılında Çukurova Tıp Fakültesine bağlı olarak kurulmuştur. 1973 yılında Çukurova Üniversitesinin kurulmasıyla “Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi” adını almış, Güneydoğu Bölgesinin en büyük araştırma hastanesidir. Hastanemiz, kendi içinde birçok bölümü barındıran 3 ana bölümde hizmet vermektedir.

Ana Bölümlerimiz
– Cerrahi Tıp Bilimleri
– Dahili Tıp Bilimleri
– Temel Tıp Bilimleri

Adana’dan olduğu kadar çevre illerden de yoğun talep gören hastanemiz, yaklaşık yirmi milyon nüfusa sağlık hizmeti vermektedir. Günde ortalama 1300 hasta, poliklinik hizmetlerinden yararlanmaktadır.

– Emekli sandığı mensupları
– Sosyal güvenlik kurumuna bağlı çalışanlar,
– Yeşil kart sahipleri,
– Ücretli hastalar, hastanemizin hizmetlerinden faydalanabilir.Balcalı Hastanesi, kurumsal değerleri ışığında; üst düzeyde bilgi ve teknoloji kullanarak, tanı ve tedavi uygulamalarına yön verip, hasta odaklı hizmet anlayışını amaçlamaktadır. Ulusal ve uluslar arası alandaki gelişmeleri sürekli takip etmekte ve yakın zamanda alanında gösterdiği başarıyla sağlık hizmetlerinde herkesin tercih edeceği bir marka olmayı hedeflemektedir.

Balcalı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330 Balcalı / ADANA

Balcalı Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balcalı Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balcalı Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Halil SAĞLAM dedi ki:

    Adana’da oturuyorum. 1988 doğumluyum. Evliyim ve 1 çocuğum var. Bilgisayar’ı iyi kullanırım. Mükemmel derecede on parmak kullanıyorum. Şu an çalışmıyorum. İş arıyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. İlginizden dolayı şimdiden çok teşekkür ederim.

  2. hatice tekinalp dedi ki:

    ben 19 yil hastanelerde sekreterlik yaptim. Balcali hastanesi hemotoloji lab. kan alma bölümünde staj yaptim. 10 parmak bilgisayar kullaniyorum, şu an boştayım. İş arıyorum bilgilerinize sunarım.

  3. kadir bereket dedi ki:

    adana da oturuyurum 94 dogumluyum evlıyım 1 cocugum var ıssizim depo isi olur temizlik olur ne is olursa yaparım.

BİR YORUM YAZ