Balcalı Hastanesi İş Başvurusu

Balcalı Hastanesi, 1972 yılında Çukurova Tıp Fakültesine bağlı olarak kurulmuştur. 1973 yılında Çukurova Üniversitesinin kurulmasıyla “Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi” adını almış, Güneydoğu Bölgesinin en büyük araştırma hastanesidir. Hastanemiz, kendi içinde birçok bölümü barındıran 3 ana bölümde hizmet vermektedir.

Ana Bölümlerimiz
– Cerrahi Tıp Bilimleri
– Dahili Tıp Bilimleri
– Temel Tıp Bilimleri

Adana’dan olduğu kadar çevre illerden de yoğun talep gören hastanemiz, yaklaşık yirmi milyon nüfusa sağlık hizmeti vermektedir. Günde ortalama 1300 hasta, poliklinik hizmetlerinden yararlanmaktadır.

– Emekli sandığı mensupları
– Sosyal güvenlik kurumuna bağlı çalışanlar,
– Yeşil kart sahipleri,
– Ücretli hastalar, hastanemizin hizmetlerinden faydalanabilir.

Balcalı Hastanesi, kurumsal değerleri ışığında; üst düzeyde bilgi ve teknoloji kullanarak, tanı ve tedavi uygulamalarına yön verip, hasta odaklı hizmet anlayışını amaçlamaktadır. Ulusal ve uluslar arası alandaki gelişmeleri sürekli takip etmekte ve yakın zamanda alanında gösterdiği başarıyla sağlık hizmetlerinde herkesin tercih edeceği bir marka olmayı hedeflemektedir.

Balcalı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi 01330 Balcalı / ADANA

Balcalı Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balcalı Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balcalı Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Halil SAĞLAM dedi ki:

  Adana’da oturuyorum. 1988 doğumluyum. Evliyim ve 1 çocuğum var. Bilgisayar’ı iyi kullanırım. Mükemmel derecede on parmak kullanıyorum. Şu an çalışmıyorum. İş arıyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. İlginizden dolayı şimdiden çok teşekkür ederim.

 2. HATİCE ÇANKAYA dedi ki:

  2015 yılında tarih bölümünden mezun oldum. Mersin Ev Yemekleri lokantasında üç ay çalıştım. Altı ay Devran Sürücü Kursunda sekreterlik yaptım. Şu an da Adana’da Yaşam Etüt Merkezinde öğretmenlik yapıyorum. Ancak maddi açıdan çok sıkıntılı olduğumuz için iş arıyorum.
  Bilgilerinize sunarım.

 3. HATİCE dedi ki:

  2015 yılında tarih bölümünden mezun oldum. Mersin Ev Yemekleri lokantasında üç ay çalıştım. Altı ay Devran Sürücü Kursunda sekreterlik yaptım. Şu an da Adana’da Yaşam Etüt Merkezinde öğretmenlik yapıyorum. Ancak maddi açıdan çok sıkıntılı olduğumuz için iş arıyorum.
  Bilgilerinize sunarım.

 4. Recep aylun dedi ki:

  Merhaba iş ariyorum meslegim sihhi tesisat bana uygun is varsa arz ederim

 5. Kübra kuru dedi ki:

  Ben daha önce yüregir başkent hastanesinde yardımcı personel olarak çalıştım yoğun bakımda katlarda görev yaptım ve işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekürller

 6. Songül tepe dedi ki:

  Adanada oturuyorum 1979 dogumluyum temizlik personeli olarak ne iş olursa taparım

 7. Ömer Faruk Bulut dedi ki:

  Radyoterapi mezunuyum iş arıyorum

 8. yasemin dedi ki:

  adanada oturuyorum bir çok yerde çalıştım şu an boştayım temizlik görevlisi olarak iş aramaktayım teşekürller

 9. VOLKAN USANMAZ dedi ki:

  ADANA DA OTURUYORUM 90 DOĞUMUYUM 2 GÜN OLDU İŞTEN ÇIKARTILALI EVLİYİM 1ÇOCUGUM VAR EVİM KİRA İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR TEMİZLİK BECERİM VAR DÖNERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM .. İRTBAT ÇOK TŞK

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Balcalı Hastanesi Personel Alımı için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz

 10. hatice tekinalp dedi ki:

  ben 19 yil hastanelerde sekreterlik yaptim. Balcali hastanesi hemotoloji lab. kan alma bölümünde staj yaptim. 10 parmak bilgisayar kullaniyorum, şu an boştayım. İş arıyorum bilgilerinize sunarım.

 11. kadir bereket dedi ki:

  adana da oturuyurum 94 dogumluyum evlıyım 1 cocugum var ıssizim depo isi olur temizlik olur ne is olursa yaparım.

BİR YORUM YAZ