Balak Metal İş Başvurusu

Adana’da 1994 yılında kurulmuş olan Balak Metal  Ltd. Şti. kurulduğu yıldan beri dürüst ve ilkeli ticaret anlayışı ile demir-çelik piyasasında güvenilir bir yer edinmiştir. Adana’nın en büyük metal marketi konumundadır. Balak Metal Market, Balak Yönetim, E5 depo ve Balak Petrol yerleşkelerinden oluşmaktadır.

Müşterilerine daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla, özverili ticaret anlayışı gereği, 51000 m2’lik bir arazi üzerine 15000m2 kapalı alan ile  yeni yerinde faaliyete devam etmektedir. Böylece stok imkanları genişletilmiş ve bunun yanı sıra yapılan lojistik desteklerle de istenilen malzemenin anında gönderilmesi sağlanmıştır. Ayrıca 2500 m2’lik E5 şubesinde çinko, trapez sac, düz sac, sac paketleme imalatlarıyla üretim gücünü güçlendirmiş durumdadır. Metal sanayi sitesinde şirkete ait olan Petrol Ofisi istasyonu olan Balak Petrol’den de temiz akaryakıt ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Firma her türlü boru ve profil satışının yanı sıra; NPU – NPI – PPU – PPI – IPE – IPEA – IPEAA – HEB – IPB – Köşebent, Yuvarlak, Kare, T ve Lama Demirler, DKP, Siyah, Galvanizli, Baklavalı ve Basklılı Sac çeşitlerini de ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

İhtiyaçlara göre imalathanede değişik kalınlıklarda her türlü malzeme uygun şekilde işlenebilmektedir. İşinde uzman kadrosuyla sektörde adından söz ettiren Balak Metal merkez biriminden organize edilmektedir.

Balak Metal İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Otogar Karşısı – Onur Mahallesi – 45115 sokak – No: 2 – Seyhan – Adana

Balak Metal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balak Metal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balak Metal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ