Balaban Gıda İş Başvurusu

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Balaban Gıda kuruluş tarihi 1960’lı yıllara kadar dayanmaktadır. O yıllarda Adapazarı’nda Balaban ailesinin sahibi olduğu küçük bir pastahane atölyesinde yalnızca bisküvi üretimi yapılmakta ve bölgesel olarak dağıtılmaktaydı. 1970’li yıllara gelindiğinde artan talebin de etkisi ile yeni bir yatırım yapma ihtiyacı duyulmuş, ürünlerin Düzce bölgesi dağıtımcısı Küpçü ailesi ile Balaban ailesi bir araya gelerek 46.000‘lik bir alana dönemin en son teknolojisi ile donatılmış bisküvi ve gofret üretim tesisine sahip Doğan Gıda’yı kurmuşlardır. Çok kısa bir sürede ihracat pazarına açılan Doğan Gıda ürün yelpazesini de genişleterek kalitesini bir kez daha ispatlamıştır.

1998 yılında yatırımlarını artıran şirket, Sakarya 1. Organize Sanayi bölgesinde Balaban Gıdayı sektöre kazandırmış ve oyuncaklı çikolata pazarında TOTO markası ile liderliğe yükselerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2014 yılının Eylül ayında Kadiroğlu ailesinin Balaban’ın tüm hisselerini satın alması ile birlikte şirket Elvan Grup bünyesine dahil olmuştur. Yeni yatırımlar ile birlikte Balaban, hem Türkiye’de hem de ihracat pazarında hızla büyümeye devam etmektedir.

Şirket vizyonu; Sahip olduğu kurumsal miras ve kültürü koruyarak, istikrar içinde büyüyerek ve değerini sürekli artırarak, 2023 yılında, bulunduğu hedef pazarlarda küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, sektörünün bilinen ve beğenilen bir dünya markası olarak 1 milyar USD ciro hedefine ulaşmaktır.

Balaban Gıda İletişim Bilgileri
Adres; 1. OSB 7. Yol No: 1 Hanlı 54580 Arifiye / SAKARYA

Tel: 0850 208 35 86

Balaban Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Balaban Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Balaban Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. fikret gürcan savaş dedi ki:

  1991.e.snf.ehliyet dijital ehliyet.src.2.4. psikoteknik belgeler.25yıllık uzun yol tecrübemle bünyenizde çalısabilirim.1964 dogumlu olup adapazarında ıkamet ediyorum.arz ederim

 2. elif dedi ki:

  Merhaba 28 yaşında lise mezunu evli bir çocuk annesiyim is ariyorum

 3. feriha dedi ki:

  bircok is tecrubem var girdigim islerdd herzaman verimli olmusumdur buranin methini cok duydum tanidiklarim var bunyenizde calisan sizinle calismak istiyorum

 4. Ali dedi ki:

  Aşçı olarak çalışmak istiyorum

 5. Ali dedi ki:

  Aşçı

 6. yasemin yıldız dedi ki:

  vardiyasız iş arıyorum evliyim hiçbir engelim yok 31 yaşındayım lise terk acil haber beklıyorum

 7. Mustafa dedi ki:

  Acil iş arıyorum Sakarya’da oturuyorum yaş 30 kalıcı bir iş istiyorum05467950492

 8. Yeşim Bıyıkoğlu dedi ki:

  Selam ben kendime acil iş arıyorum, işin iş ilanınızı gördüm. Bana yardımcı olursanız sevinirim, evli ve bir çocuğum var hiç bir engelim yok.

BİR YORUM YAZ