Bakyapı İş Başvurusu

20 yılı aşkın süredir Bakyapı Group Bursa ve diğer illerde yaşam alanlarında huzur politikasıyla doğaya ve insana olan saygısıyla etik ve ahlaki değerlere uygun güvenli ve kaliteli 5000 den fazla konut inşa etmiştir.

Bakyapı dünya ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı, sektöründe öncü firmalar arasında olmayı, müşterilerinin güvenini kazanabilmeyi ve onların memnuniyetini sağlayabilmeyi, insanlara kaliteli yaşam sürebilecekleri alanlar sunmayı amaçlıyor.

Yaratıcı projelerinin en başından bitimine kadar, çevrenin, doğanın ve çalışanlarının zarar görmemesi için elinden gelen bütün imkanları kullanıyor.

Bakyapı personel ihtiyacı olan alanı doğru şekilde tespit ederek doğru personeli yerleştirir. Çalışanlara inşaa ettiği yapılarda olduğu gibi huzurlu ortamlar sunmayı ve çalışanların da memnuniyetini sağlamaya dikkat ediyor. Personellerin birbirleriyle kolay bir şekilde iletişim kurmalarını sağlıyor ve şirket büyüme gelişiminde bütün çalışanlarının etkisinin olduğunu kabul ediyor.

Bursa’da devam etmekte olan Prestij Elit projesiyle yaşamında elit bir ayrıcalık tercih edecekler için güzel fırsatlar sunuyor.

İstanbul Prestij Park projesi kapsamında depreme son derece dayanıklı bloklar yapmaktadır. Bakyapı Prestij Modern projesi şehirdeki güzel, her yere yakın, merkezi konumu sayesinde tercih edeceklere zamandan kazanç sağlayacaktır.

Konya Prestij Park projesi de şehrin merkezini tercih edip bir çok aktiviteyi gerçekleştirebilmeyi isteyenler için güzel ayrıcalıklar sunuyor. İnsana ve insan sağlığına verdiği değerle Bakyapı ihtiyacı olan semtlerde her yıl bir sağlık ocağı yapacağının sözünü vermiştir.

Bakyapı İletişim Bilgileri
Adres; F.S.M. Bulvarı No:94/1 16010 Nilüfer / BURSA

Tel: 0850 466 16 99

E-posta: info@bakyapi.com.tr

Bakyapı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakyapı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakyapı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ