Baktat Gıda İş Başvurusu

İlk üretim tesisi 1986 yılında Sungurlu’da kuran Baktat Gıda 1987 yılında Mannheim’de, 1995 yılında Bursa’da üretim tesislerini, 1996 yılında Stuttgart’da bir satış merkezi, 1998 yılında dinlenme tesisini, 2001 yılında Berlin’de ve New Jersey’ de satış merkezi, 2004 yılında Manisa’da üretim tesisi, 2011 yılında Manisa’da üretim ve paketleme yapan tesisini açmıştır.

Lebensmittel Zeitung, GFK ile birlikte 5000 den fazla marka içinden alanında pazarın liderleri konumunda olan 100 firmayı tespit etmiştir ve Baktat konserve sebze alanının lideri olarak seçilmiştir.
Almanya’da ki en büyük araştırma grupları arasında yer alan GfK araştırmalarını otuz bin evin beslenme alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak yapıyor. Lebensmittel Zeitung 2015 yılının en iyi markalarını belirlerken markaların piyasadaki payları, ulaşabileceği insan sayısı vb. dikkat ediyor.

Herkesin kendi ihtiyaçları ve zevkleri doğrultusunda iyi ve sağlıklı beslenme hakkının farkında olarak tüm dünyadaki tüketicileri için yıllardır çeşitli ürünleri tüketiciye sunuyor.

Bakliyattan konserveye, hazır yemekten zeytine, turşudan, çorbaya, salçadan helvaya, reçelden makarnaya, lokumdan sirkeye, pekmezden bisküviye gibi aklına gelebilecek bir çok yiyecek içecek çeşidi üreten Baktat Gıda geniş ürün portföyüyle sağlıklı ve lezzetli hizmetler vermeye devam ediyor.

Baktat TÜRKİS Kültür Ödülü, Dünya Kalite Ödülü, Hitit Medeniyet sergisinden ödül, Uluslar arası Kalite ve Lezzet Ödülü, iş adamı ödülü gibi bir çok ödülüyle tüm dünyanın beğenisini kazandığını ispatlıyor.

Baktat Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Yalova Yolu Derince Mevki 2.km 16600 Gemlik / Bursa

0090 224 513 13 58
0090 224 513 12 48

E-posta: info@baktat.com.tr

Baktat Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baktat Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baktat Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ