Bakraç Süt İş Başvurusu

Bakraç Süt 2012 yılında Fimar Holding Bünyesine katılmıştır. Amasya’da on bir bin metrekaresi kapalı otuz bin metrekare alanda 10’ün üzerinde çalışanıyla günlük iki yüz elli ton süt işleyerek üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kullandığı sütün büyük miktarını kendi çiftliklerinde titizlikle yetiştirdikleri hayvanlardan elde eden Bakraç Süt Ortadoğu ülkelerine de ihraçlarıyla adını duyurmaktadır.

Bakraç Elmaköy Çiftliği Harşena Dağı’nın eteklerinde kuruludur. 2000’e yakın hayvan, 100’e yakın tecrübeli, hayvansever çalışanıyla üretim üstün kalitede ve büyük bir titizlikle devam ettiriliyor.

Bakraç Süt bölge ekonomik kalkınmasına da destek olurken tüketicilerin isteklerine kulak vererek halkın tercih ettiği bir marka haline gelmiştir ve sürekli ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. 2011 yılında HT süt de üretmeye başlayan Bakraç Süt sadece ulusal bir kuruluş olmakla kalmayıp Irak ihracatına yeni ülkeler de dahil ederek tüm dünyada adını duyurmayı hedefliyor.

Kaliteli beslenmenin insan sağlığındaki etkisinin farkında olan Bakraç Süt daha fazla insanı ürünleriyle tanıştırmak istiyor.

Ürünleri arasında yoğurt(süzme,tam-yarım yağlı, tava yoğurdu, kaymaksız yoğurt), geleneksel ürünler(örgü peynir, kaymak, tel peynir, lor peyniri, köy peyniri), kaşar peynirler, ayranlar, beyaz peynirler, sürülebilir peynirler, sütler(yağlı, yarım yağlı, çilekli, muzlu, çikolatalı), tereyağları bulunmaktadır.

Anadolu’nun geleneksel lezzetlerini, ileri teknolojik donanımlı tesisinde bütün hijyen kurallarına uyarak, geleceğimize yön verecek olan topraklarımızın önemini maddi çıkarların önünde tutarak, çalışan ve müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor.

Bakraç Süt İletişim Bilgileri
Adres; Samsun Amasya Yolu Üzeri, Boğazköy, Amasya Merkez, Amasya

Tel : 0358 233 81 00

Faks : 0358 233 81 02

E-Posta : bakrac@bakrac.com.tr

Bakraç Süt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakraç Süt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakraç Süt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Serkan yılmaz dedi ki:

  15 yıldır pazarlama sektöründe çalışmaktayim. Samsun’un Çarşamba Terme Salıpazarı Ayvacık ve köyleri ni çok iyi bilirim. Bilgilerinize

  1. admin dedi ki:

   Merhaba
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşmak için yazımızın sonunda bulunanan linke tıklayınız.

BİR YORUM YAZ