Bakpiliç İş Başvurusu

Ankara Polatlı’da 1998 yılında damızlık sektörünü kurarak çalışmalarına başlayan Bakpiliç Entegre Tavukçuluk 2003 yılında etlik piliçler üretmeye başlamıştır. Bakpiliç tüm çalışanlarının desteğiyle tüketicilerine sağlıklı, kaliteli, hijyenik, lezzetli piliç sunabilmeyi, tüm dünyada sözü geçen lider bir firma olmayı hedefler.

Helal ve tayyib sertifikası, piliç kesimi, işlenmesi, paketlenmesi ve satışı kapsamında ISO 144001 : 2004 sertifikası, T.C. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığın’da gıda sertifikası, iyi tarım uygulamaları sertifikası, Türk Standartları Enstitüsü sertifikalarına sahiptir.

Polatlı Sarıhalil Köyü’ndeki Seksen bin kapasiteli tesise civcivler ilk günden gelmekte ve yirmi beşinci haftalarına kadar alanlarında uzman veteriner ve mühendislerce gözetimleri yapılarak büyümeleri sağlanmaktadır. Kümesler dış ortamla izole olup bilgisayarlarla kontrol edilmektedirler. Yumurtalama zamanı gelen piliçler Kuşçu Köyü’ndeki tesislere gönderilerek burada yumurtlamaya devam ederler. Burada da hayvanlar uzman veterinerler ve mühendislerin kontrolünde ve kümesler dış ortamdan izole şekildedir. Piliçlerin nakliyesi esnasında da steril araçlar kullanılır.

Kanun ve yönetmelikler kapsamında, atık meydana gelmesini minimuma indirmek ve doğayı korumak, çalışanlarına doğayı koruma bilinci kazandırabilmek, atıkların mümkün olduğunca çok geri dönüşümünü sağlayabilmek, bütün teknolojik gelişmeleri takip ederek gerekli olanları Bakpiliç ekipmanlarına dahil etmek, çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup insanlara uzun yıllar daha sağlıklı ürünler yetiştirebilmek ve sunabilmek, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya sunmak Bakpiliç’in temel hedef ve amaçları arasındadır.

Bakpiliç İletişim Bilgileri
Adres; Erciyes İşyerleri Sitesi 198.Cadde, No:1 Macunköy / ANKARA

Bakpiliç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakpiliç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakpiliç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ