Bakioğlu Holding İş Başvurusu

1973 yılında Enver Bakioğlu’nun İzmir’in Kahramanlar semtinde kurarak faaliyete geçirmesiyle holding çalışmaya başlamıştır. 1976 yılında ise genişleyen makine parkı ile birlikte; Polietilen üzerine flekso baskılı ve baskısız bobin şeklinde gıda, deterjan ve konfeksiyon ambalajları çeşitlerinin üretimiyle ürün ağı çeşitlenen Bak Ambalaj, 1980 yılında gelişen ülkemizin farklılaşmaya başlayan ambalaj taleplerini yerine getirmek için Rotogravür Baskı Makinesi yatırımı yapmış, mikron ölçekli plastik film üzerine yüksek kalitede baskılı ambalaj üretimine geçiş yapmıştır. Ambalaj Sektörü’nde yer edinen ve iş alanı giderek artan Bak Ambalaj, 1990 yılında ise İzmir Çiğli’deki Atatürk organize sanayi bölgesinde yer alan, 22 bin metrekare alan içerisinde 15 bin metrekare kapalı alana sahip modern tesislerine taşındı.

1995 yılında kurulup faaliyete geçen anahtar teslimi fabrika inşaatı yapmak üzere açılan Bakiş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi holdingin fabrika inşaatlarıyla farklı sektörlerden fabrika, okul ve hastane inşaatları da gerçekleştirmektedir.

İnşaat sektöründe de kendisini göstermekte olan Bakioğlu Holding, Alüminyum levha ve çatı kaplama ürünleri pazarlayan Baksam Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni 1998 yılında faaliyete geçirerek inşaat sektörüne önemli bir adım attı. Sektöre başarılı bir giriş yapmasını sağlayan bir kuruluşu da böylece Holding bünyesine katmış oldu.

Bakioğlu Holding gün geçtikçe hızla değişen yeniçağ teknolojisini yakından takip ederek, gelişimin iletişimden geçtiğinin farkında olarak 2000 yılında BakNet İletişim ve Bilgisayar Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni kurarak teknoloji çağını büyük bir adımla yakaladı.

Bakioğlu Holding İletişim Bilgileri
Adres; A.O.S.B. 10000 sk. No:7 35620 Çiğli / İzmir

Telefon +90 232 376 72 70
Faks +90 232 376 84 62
E-Posta bakioglu@bakioglu.com.tr

Bakioğlu Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakioğlu Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakioğlu Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ