Baki Uzun Hastanesi İş Başvurusu

25 Nisan 2011 yılında kadın doğum uzmanı olan Op. Dr. Zeki Uzun tarafından kurulan 7 katlı özel hastane dünya standartlarının üzerinde bir hizmet kalitesine sahiptir.

Özel Baki Uzun Hastanesi kadrosunda her alandan uzman ve tecrübeli personeller bulundurmaktadır. Bunlar 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, olarak sıralanır. Bununla beraber hastane içerisinde kalp damar cerrahisi ameliyathanesi, 2 genel amaçlı ameliyathane, iki adet tam donanımlı doğumhane, 20 yataklı hasta servisi, ve 24 saat acil ünitesi ile üstün kalitede hizmet vermektedir.

Özel Baki Uzun Hastanesi İzmir ilinde Karabağlar-Boz yaka adresinde bulunmaktadır. Ayrıca hastane Karabağlar mevkiinde bulunan tek özel hastane olmasıyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca hastane içerisinde hasta yakınları içinde ücretsiz misafirhane hizmeti verilmektedir.

Baki Uzun Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ali Fuat Cebesoy Mh. Karabağlar İzmir

Baki Uzun Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baki Uzun Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baki Uzun Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emine kula dedi ki:

    Hasta kayıt işlemleri dde tecrübem var . Özel Tınaztepe hastanesinde yemek servisinde çalıştım .

BİR YORUM YAZ