Bakgörler Gıda İş Başvurusu

Bakgörler Gıda 1999 yılında kurulmuş ve çeşitli marka isimleri ile üretime başlamıştır. Hazır kahve üretimi ve dağıtımı sektöründe kendini göstererek teknolojik yatırımlar yapmakta olan ideali firma, ulusal alanda ve ayrıca uluslararası ticaret pazarında kendisine ait olan CAFELUX markası ile her çeşit suda çözünebilen toz içecekler (sıcak ve soğuk) üretimi ile kaliteli ürünleri değerli tüketicileri ile buluşturmaktadır. Aynı zamanda firma, Ristaro marka adı ile kahve beyazlatıcı, Patsito adı ile cips ve Archello markası ile beraber Hindistan cevizli beyaz çikolata kaplı gofretli çikolata üretimi yapmaya devam etmektedir. Firma aynı zamanda Türkiye’deki pek çok zincir marketlere fason üretimi de yaparak hizmet vermeye devam etmektedir.

Bakgörler Gıda CAFELUX adı altında; 3’ü 1 arada kahve, 2’si 1 arada kahve, Cappuccino, dibek kahve ve sıcak çikolata üretimi yapıp müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca by dibek markası ile sütlü Türk kahvesini müşterilerine sunuyor. Firma internet üzerinden ürünlerini satışa sunmakla beraber teknolojik açıdan da gün geçtikçe kendisini yenilemeye devam etmektedir.

Gıda sektöründe öncü olarak yer alan hassasiyet, güven ve kalite gibi önemli anahtar kelimeleri kendisine öncelik kabul eden firma gün geçtikçe üretimine hız katarak, kaliteden ödün vermeden ve üretim ağını genişletmeye devam etmektedir. Bu gelişim süresi içerinde de zincir marketlerde çeşitli markalarda oluşturduğu fason üretimleriyle müşterileriyle buluşmaya devam etmektedir.

Bakgörler Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Alaaddinbey Mah. Atilla Tatveren Cad. No:6/D Nilüfer / BURSA

Bakgörler Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakgörler Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakgörler Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ