Bakgör İnşaat İş Başvurusu

Bir çok kaliteli, lüks, modern, güvenli, kullanışlı, estetik projeyi tamamlamış olan Bakgör İnşaat ve Grubu 1996 yılında kurulmuştur ve bundan sonraki projeleriyle müşteri ve çalışan memnuniyetini de sağlayarak adını tüm dünyaya duyurmayı hedefler.

Uluslar arası standartlar çerçevesinde üretim yapılarak bütün projelerinde topluma karşı olan görevini en güzel şekilde tamamlayan Bakgör İnşaat çevreye karşı da son derece duyarlıdır.

Bakgör İnşaat donanımlı, bilgili, alanında uzman çalışan kadrosuyla kalitesini daima arttırarak teknolojiyi de yakından takip ederek gerekli gördüklerini inşaatlarında kullanarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa’da devam ettirdiği Bagörcity-1 projesiyle 283 daire, 61 dükkan, kapalı havuz, kapalı spor salonu, kapalı otopark, dinlenme ve aktivite alanları oluşturmaktadır. Proje bölgenin ekonomik, kültürel, coğrafi konumu göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Daireler ise huzurlu, rahat, kullanışlı, güvenli, konforlu olacak şekilde düzenlenmiştir.

Bakgörcity-2 projesinde ise 284 daire, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, kapalı otoparkı, dinlenme ve aktivite alanlarıyla depreme dayanıklı C30 beton kullanılarak kaliteli bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir.

Uluslar arası standartlara uygun inşaatlar yapılarak farklı yasam tarzlarına ve zevklerine hitap eden, kaliteli konforlu ve huzurlu bir yaşam sunabilecekleri projelere imza atmaktadır. Bakgör İnşaat sektöründe öncü bir firma olabilmeyi, saygın, güvenilir, çalışanlarının ve müşterilerinin isteklerini dikkate alan ve memnuniyetleri için bütün elinden geleni yapan, sürekli bir firma olabilmeyi amaçlar.

Bakgör İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Lefkoşe Cd. No:62, 16110 Nilüfer Bursa

Bakgör İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakgör İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakgör İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ