Bakermak İş Başvurusu

2007 yılında kurulan Bakermak ticaretine Bursa’da fırın makineleri imalatıyla başlamıştır.

Ekmek dilimleme makinelerinde ekmeğin ezilmeden kesilmesine imkan sağlar ve bacasız ekmek dilimleme makinesiyle Trabzon ekmeğinden poğaçaya bir çok ekmek çeşidi kesilebilir.İpek un eleme makinesiyle ekmeklerde kesinlikle kimsenin istemeyeceği yabancı maddelerin ekmek yapımında kullanılan undan uzaklaştırılmasını sağlar. Hamur yoğurma makineleri, hamur yuvarlama makineleri, hamur teknesi , mikser, hamur kesme ve tartma makinesi, maya kutusu, galeta unu eleme makinesi üretimi yaparak insanların sağlıklı ve güzel ekmekler tüketmelerine katkıda bulunur.

Kalite, hizmet, müşteri memnuniyeti, devamlılık politikalarıyla Bakermak birçok fırın ve unlu mamulcüye hizmet vermektedir. 2009 yılından bu yana dünya genelinde üretimlerine devam etmektedir. Üretimini toplamda yüz kırk metrekarelik kapalı alanda gerçekleştirmektedir. Firma uzaman, tecrübeli, donanımlı çalışanlarıyla dünya pazarında aktif yer edinebilmeyi planlamaktadır.Almanya, Arnavutluk, Yunanistan ihracat yaptığı ülkeler arasındadır.

Hamur yoğurma makinelerinde hamurun temas ettiği yerler paslanmaz maddelerden üretilir. Boyalı ürünleri elektrostatik fırın boyaları kullanılarak insan sağlığını tehdit etmeyecek şekilde üretilir. Paslanmaz ürünlerini 304 kalite paslanmazdan üretir. Yarım, bir, iki, üç, dört, beş, altı-yedi çuvallık ve spiral hamur yoğurma makinesi üretir ve bunların tamamı sessiz çalışır. Standart ekmek dilimleme makinesi ve bacasız ekmek dilimleme makinesi üretir. Hamur yuvarlama makineleri arasında standart, küçük, Trabzon hamur yuvarlama makineleri, 6 çuvallık, 10 çuvallık ve 15 çuvallık un eleme makineleri bulunur.Bakermak İletişim Bilgileri
Adres; Otosansit 12. Blok No: 71-79 Yiğitler Mah. / Yıldırım / BURSA

Bakermak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakermak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakermak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ