Bakay Tekstil İş Başvurusu

Bak-Ay Tekstil 1984 yılında tekstil alanında hizmet vermeye başlamıştır. Sektöründe öncü olan firmaların ürettiği ürünlerin pazarlamalarını yapan Bak-Ay Tekstil 10 yıla yakın bir zamanda önemli bir Pazar payına ulaşabilmiş ve üretim de yapma konusunu gündemine getirmiştir ve buna bağlı olarak Çorlu’da ki tesisinde üretime başlamıştır. Sektöründe yılda yetmiş yedi milyon mt. kapasitesiyle lider firmalar arasına girebilmeyi başarmıştır. 2008 yılında boya ve terbiye yatırımı yapmıştır. 2014 yılından bu yana da denim ipliği boyasının tesisini ekleyerek büyük bir kapalı alanda 300’e yakın çalışanıyla hizmet vermektedir.

Örme tesislerindeki jakarlı makineleriyle aylık üç yüz elli bin mt. üretim yapmaktadır. 80 e yakın dokma makinesi, 17 tane boya makinası, 3 tane Ram makinası, kranş makinası, baskı makinası Bak-Ay Tekstil bünyesinde bulunan bazı makinalardır. Ayda iki yüz ton boya işlemi yapılmaktadır. Üretim aşamasında ve üretimden sonra kontroller standartlara uygunluk çerçevesinde yapılmaktadır.

Denim tesisinde üretilen ürünlerin Alman Hohenstein Enstitüsü’nce doğaya ve insanlara zarar vermediği kanıtlanmıştır. Denim sözlük anlamı giysi yapımında kullanılan bir tür mavi kaba pamuklu kumaştır.

Firma büyümesi ve gelişmesinde çalışanlarının etkin bir rolü olduğunu kabul eder ve personel memnuniyeti sağlamayı görev bilir. Gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakabilmek adına Bak-Ay Tekstil çevreye zarar vermeden mümkün olduğunca atıklardan geri dönüşüm sağlayarak müşterilerine kaliteli, sağlıklı, zevkli ürünler sunar.

Bakay Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Velimeşe O.S.B. Akbayır Küme Evler No: 25 59880 Ergene / TEKİRDAĞ

Tel: (0212) 630 75 30 (pbx)
Faks: (0212) 630 75 55
e-mail: bakaytex@bakaytex.com

Bakay Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakay Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakay Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. gülşen emiroğlu dedi ki:

    dantel ,jakarlı örgü ,dokuma makinalarında çalıştım örgüde taharcılıkta yaptım iş arıyorum saygılar

  2. Hatice ay dedi ki:

    İstanbul’dan geldim sizinle çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ