Bakartaş Güvenlik İş Başvurusu

Bakartaş Güvenlik 1989 temizlik, ilaçlama ve yardımcı personel sağlama faaliyetleriyle müşterilerine hizmet sunmuştur. 1996 yılında güvenlik hizmetlerini de bünyesine ekleyerek ihtiyacı olan sektörlerin elaman karşılama hizmetlerini sağlamaktadır. 2004 yılından itibaren peyzaj hizmetleriyle de müşterilerine hizmet sunuyor. Diğer sektörlerde çalıştırılmak ve kendi bünyesinde çalıştırmak üzere güvenlik elamanlarının eğitimlerini şirket kendisi veriyor.

Bakartaş Güvenlik şimdiye kadarki çalışmalardan edilen tecrübeleri kullanarak çalışanların ve müşterilerin istek ve memnuniyetleri doğrultusunda sektörünün lider kuruluşlarından biri olmak için çalışmalarını devam ettiriyor.

İç İşleri Bakanlığı’ndan alınan özel güvenlik eğitim kurumu faaliyet izin belgesi, ve gene aynı bakanlıktan alınan özel güvenlik şirketi faaliyet izin belgesi, İSO 9001 : 2008 koruma ve güvenlik hizmetlerinin sunumu sertifikası, İSO 9001 : 2008 temizlik hizmetlerinin sunumu sertifikası, Türk Standartları Enstitüsü hizmet yeterlilik belgesi firmanın bulunan belge ver sertifikaları arasındadır.

İdari personel olabilmek için 25 yaşından büyük 50 yaşından küçük , adli sicil kaydı temiz, en az lise mezunu olmak, ehliyet sahibi ve araç kullanabilir durumda olmak, problem çözmede yetenekli olmak kriterlerini; Güvenlik personeli olabilmek için erkeklerin 170 cm’den bayanların 165 cm’den uzun, en az 21 en çok 45 yaşında olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, erkekler için kısa saç ve sakalsız, kadınlar için sade ve temiz görünümlü olmak kriterlerini sağlamış olmak gerekir.Bakartaş Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Atalar Mh, Beyazköşk Cd. Gezmişler İş Merkezi No: 1 K: 3 D:5-6 Kartal İSTANBUL

Bakartaş Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bakartaş Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bakartaş Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ