Bak Ambalaj İş Başvurusu

İki bin metrekare fabrikasıyla Enver Bakioğlu’nun İzmirde kurduğu Bak Ambalajın ilk ürünleri flesko baskılı makarna dış ambalajlarıdır.

Türkiye’de alanında lider firmalar arasında yerini alan firma tecrübeli çalışan kadrosu, güçlü sermayesi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla 1970’li yıllardan beri farklı sektörden bir çok şirkete hizmet sunmaktadır.

Bak Ambalaj müşterilerine 500 den fazla çalışanıyla kaliteli, hızlı, devamlı hizmet verip, yurt dışına yaptığı ihracatlarla (üretimin büyük çoğunluğu yurt dışı için yapılır) sürekli büyümeyi ve gelişmeyi portföyünü genişletmeyi hedefler.

Gerek İzmir’den gerekse Avrupa ve Amerika’da bulunan depolama alanlarından en hızlı olacak şekilde ürünlerin teslimatını sağlayabilen Bak Ambalaj müşteri isteklerini ön planda tutarak alanında dünya lideri olma yolunda adımlar atıyor.

Her yıl Ege Orman Vakfı’nı destekleyen Bak Ambalaj iklim değişikliğinin önüne geçilebilecek Karbon Ormanları oluşturmaya katkı sağlar.

Çevre korunmasını sağlamak bütün Bak Ambalaj çalışanlarının görevidir. Bu anlamda doğa ile dost teknoloji kullanılır ve işletme, arıtma sonucu oluşabilen atıklar minimum seviyeye indirilir ve geri dönüşüm yolları değerlendirilir.

Bu konudaki bütün çevre yasa ve yönetmeliklerini titiz bir şekilde göz önünde bulundurur ve gürültü kirliliği, toprak kirliliği gibi çevresel sorunlar kontrolü altında olur ve gelecek nesillerimize temiz, yaşanabilir, sağlıklı bir dünya bırakabilmek hedefleri arasındadır.

Bak Ambalaj çalışanlarına eşit, adil, özgürlükçü, bir yaklaşım sunar ve onların mutlu bir ortamda çalışabilmeleri sağlamaya çalışır.

Bak Ambalaj İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10002 Sk. No: 45 35620 Çiğli / İzmir

Telefon +90 232 376 74 50
Faks +90 232 376 74 58
E-Posta info@bakambalaj.com.tr

Bak Ambalaj Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bak Ambalaj firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bak Ambalaj insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adem özet dedi ki:

    Merhaba ben 13 yıl ambalaj fabrikasında çalıştım. İz yarı otomatik dikiş yapıştırma depo sorumlusu mal alım hızarda separator işi yaptım. İnlayn %50 biliyorum. İşe ihtiyacım var. Çalıştığım yerden geleceğim için (ssk prim,brüt ücret) anlaşarak ayrıldım.

BİR YORUM YAZ