Baia Lara İş Başvurusu

Baia Otelleri 1975 yılında kurulmuştur. Oteller, Sönmez Holding A.Ş. bünyesinde yar almaktadır. Grubun ilk oteli, 2004 yılında Bodrum’da açılmıştır. Daha sonra sırası ile Bursa Uludağ’da Monte Baia, Baia Lara Hotel ve son olarak Baia Bursa Hotel açılmıştır.

Antalya Lara’daki otel 2009 yılında açılmıştır. Toplam 57.000 metrekarelik bir alana kurulu olan otel, denize sıfır kilometre, Antalya merkeze 17 kilometre, Antalya Havalimanı’na ise 15 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Otelde toplam 399 oda ve 862 yatak kapasitesi vardır. 7 kattan oluşan otelde, 359 standart oda, 32 aile odası, 4 engelli odası ve 4 suite oda bulunmaktadır.

Baia Lara Hotel’de 13 farklı masaj odası, 3 restaurant, 1 snack restaurant, 6 ayrı bar, 11 çeşit havuz yer almaktadır. Büyük bir tesis olma özelliğine sahip olan otelde aynı zamanda havuz kategorisinde yer alan bir Aquapark da bulunmaktadır. Aquapar, özellikle çocuklu aileler tarafından tercih edilmektedir. Otelde 400 kişilik bir anfi bulunmakta ve burada çeşitli animasyon aktiviteleri yapılmaktadır. Spor yapmak isteyen misafirleri de düşünen otelde çeşitli spor aktivitelerinin yer aldığı alanlar bulunmaktadır. Tüm odalarda WIFI bağlantısı bulunmakta, ortak alanlarda da bu bağlantı kullanıma açık tutulmaktadır. Otelde çocuklar ve yetişkinler için çeşitli aktiviteler yer almaktadır.

Ayrıca otelde 5 adet toplantı salonu ve 1 adet sinema salonu vardır. otelde yer alan mağazalardan alışveriş yapabilir, doktor hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Baia Lara İletişim Bilgileri
Adres; Kemerağzı Mevkii, Kundu Bölgesi Lara-Antalya

T +90 850 850 22 42

E-mail: baiakemerclub@baiahotels.com

Baia Lara Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baia Lara Otel’de kariyer yapabilirsiniz. Baia Lara insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ