Bahat Hastanesi İş Başvurusu

1994 yılında semt kliniğiyle sağlık hizmeti vermeye başlamış olan Bahat Hastanesi, günümüzde İstanbul’daki 4 farklı hastanesiyle ülkemize hizmet vermektedir. Sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri takip edip kullanarak, sürekli gelişmeyi ve büyümeyi devam ettiren Bahat Sağlık grubu hasta ve hasta yakınlarına güzel sağlık hizmetleri vermek ve onların memnuniyetlerini sağlamak için çalışır. Alanlarında uzman çalışan kadrosuyla Dünya çapında önemli bir hastane olabilmeyi hedeflemekte ve bunun için elinden gelen gayreti göstermektedir.

Bahat Hastanesi tecrübeli ve uzman personeliyle tüm insanların sağlıklı bir yaşam hakkettiği bilinciyle hastalarının ve çalışanlarının memnuniyetlerini göz önünde tutarak ileri teknolojik yöntemlerle, sağlık hizmetlerine devam eden ve sektöründe öncüler arasında olan bir kuruluştur.

Tıp etiğinin ve uluslar arası standartların dışına çıkmadan insan sağlığını korumayı, düzeltmeyi, hastaların ve çalışanların ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi, daha kaliteli ve faydalı hizmet verebilmek adına personelini sürekli eğitmeyi amaç edinen Bahat Hastaneleri büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Göz hastalıklarından Genel cerrahiye, Kulak Burun Boğazdan Kadın hastalıklarına, Nörolojiden Dahiliyeye, Estetik ve Plastik Cerrahiden Beslenme Diyete, Ürolojiden Radyolojiye, Ruh sağlığı ve Hastalılarından Dermotolojiye, Ağız ve Diş Sağlığından, Anestezi ve Reanimasyona gibi bir çok birimde hastalarına yardımcı olmaktadır.

Hasta memnuniyetsizliklerine de dikkat edip göz önünde bulunduran Bahat Hastanesi problemleri kalıcı çözüm yollarıyla tekrarlanmayacak şekilde çözmeye çalışır. Bahat Hastanelerinin Bağkur, Emekli Sandığı, SGK, Yurt Dışı Sigortayla anlaşması vardır.

Bahat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Eski Edirne Asfaltı No : 653 Sultangazi / İSTANBUL

 

  • Telefon 0212 594 58 68
  • Fax 0212 594 57 87
  • E-mail bahat@bahat.com

 

Bahat Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahat Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bahat Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ