Bahariye Mensucat İş Başvurusu

Bahariye Mensucat üretime İstanbul’daki ilk fabrikasıyla 1951 yılında başladı. Sektöre yün iplik ve yünlü kumaş üretimi yapmakla başladı ve alanında lider konumuna geldi.

Yeni teknolojileri takip ederek ürün kalitesini ve üretim kapasitesi arttıran Bahariye Mensucat büyük gelişmelere imza atarak alanında kalitenin markası haline gelmiş 1998 yılında da eski fabrikanın yetersiz kalmasıyla çok daha modern olan İkitelli’deki yeni fabrikasında üretime devam etmektedir.
Sektördeki konumunu koruyabilmeyi hedef edinmiştir ve bu iç ve dış pazarda ürün kalitesinin sunulmasıyla mümkündür.

Yün, sentetik, elyaf ve tops boyandıktan sonra sırasıyla karıştırma ve temizleme, inceltilme, eğrilme ve iplik yapımına hazır hale gelme, ring makinelerinde temizlenme, savio makinelerinde bobin oluşturulma, ipliğin çift kat yapılması işlemleri yapılır ve bunlar tamamlandıktan sonra artık kumaş üretimi başlar. Ardından iplik dokuma tezgahına gönderilir, kumaş dokunur ve kontrolden sonra sınıflandırılır ve apre yapılarak işlem tamamlanmış olur. Tüm bunların yapımında bünyemizde mevcut olan yüksek teknolojili makinalar kullanılmaktadır.

Bahariye Mensucat’ın Hong Kong, İtalya, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, İngiltere gibi bir çok ülkede temsilcilikleri bulunur.

Bahariye Mensucat’ın ilkbahar/yaz ve sonbahar/kış olmak üzere iki koleksiyonu bulunur. İlkbahar/yaz koleksiyonuyla modanın, estetiğin, duygunun, zerafetin, güzelliğin simgesi olmaya devam ederken sonbahar/kış koleksiyonunu kusursuz, zarif ve neşeli yanına dikkat çekiyor. Bahariye Mensucat’a göre moda; Sade olmakla birlikte güzel ve zarif şekillendirilmiş olan demektir.

Bahariye Mensucat İletişim Bilgileri
Adres; İkitelli, M.Akif Mahallesi, Bahariye Caddesi No: 33 Küçükçekmece – İstanbul

Telefon: +90 212 548 20 10
Fax: +90 212 548 30 40
Email: export@bahariye.com.tr

Bahariye Mensucat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahariye Mensucat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahariye Mensucat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ