Bahariye Halı İş Başvurusu

Bahariye Mensucat 1951 yılında yün iplik üretimiyle tesktil endüstirisine giriş yapmış kısa zamanda önemli gelişmeler sağlayarak 1980 yılında Bahariye Halıyla da hizmetlerine devam etmeye başlamıştır.

Bahariye Mensucat’ın da tecrübe ve birikimlerini kullanarak büyüyen ve gelişen Bahariye Halı da zamanla sektöründe öncü firmalar arasına girebilmeyi başarmış ve ülkemiz ekonomisine de katkı sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. 1980 yılında üretime Eyüp firmasında başlayıp sonraki yıllarda İkitelli’de şuanda da Çorlu’da çok büyük bir alanda gelişmiş teknolojik ürünlerini kullanarak üretim hizmeti sağlamaktadır.

Bahariye Halı geniş ürünleriyle her zevke hitap edebiliyor ve müşterilerinin yaşamlarına güzellik ve farklılık kazandırıyor.

Gelenekçi zevkler için kendi çizgileriyle zenginleştirdiği Midyat Serisini, zerafet düşkünü müşterileri için Safren Serisini, evlerinde doğal renkleri tercih edenler için Almina Serisini, renklerle evlerine enerji katmak isteyenler için Saroz Serisini, sadelik tercih edenler için ruby Serisini, stil sahibi olanlar için Ürgüp Serisini, çocuk odaları için ise çocukların severek izlediği Pocoyo Serisini alıcılarına sunuyor.

Tüketicisini dinleyerek onların talepleri doğrultusunda, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Bahariye Halı’ ya dilek, şikayet bildirmek ya da merak edilen soruları sorabilmek için www.bahariyehali.com/musteri_hizmetleri.html adresinden ulaşarak doldurulacak formu oluşturmuştur.

Bahariye Halı bünyesindeki geniş ürün yelpazesiyle yenilikçi, yaratıcı, çarpıcı, kaliteli, eşsiz, uyumlu, zarif, sade, şık, renkli, geleneksel tasarımlarıyla herkesin zevkine uyabilecek modelleri barındırmaktadır.

Bahariye Halı İletişim Bilgileri
Adres; Velimeşe Organize Sanayi Bölgesi , Hacı Şeremet Mevkii 59880 ERGENE / ÇORLU / TEKİRDAĞ

Tlf: (282) 674 52 40 Fax: (282) 674 52 39

E-posta: insankaynaklari@bahariyehali.com

Bahariye Halı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahariye Halı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahariye Halı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet orbay dedi ki:

    selam benim bir iş ihtiyacım var sizinle çalımak istiyorum yaşım 40 diye beni iş almıyorlar sizden herhangi bir iş istiyorum telefon 05364900837

  2. Serpil saglik dedi ki:

    1974 tokat dogumluyum acik lise okuyorum 2 yil gumussuyu hali konfeksiyon bolumunde son konrol yaptim 4 yil evde altin iplik firmasina corap kontrol paketleme yaptim

BİR YORUM YAZ