Bahar Tavukçuluk İş Başvurusu

Bahar Tavukçuluk’un temeli Ali Bahar tarafından 1940’da kurulan küçük bir bakkal dükkanına dayanır. Oğlu İbrahim Bahar da babasından ticareti öğrenme şansını bulmuştur, 1968’de ilk tavuk çiftliğini açmış ve Bahar Grup için bir adım atmıştır. Ticari yöntemlerinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden Bahar Tavuk 1970’li yıllarda hızlı bir büyümeyle önemli firmaların bayiliklerini de bünyesine katarak devam etmiştir. 1990’lı yıllarda entegre sistem kullanılmaya başlanmış, depolar ve kargo filoları oluşturulmuş ve ürün çeşitliliği arttırılmaya başlanmıştır. 2000’li yıllarda ise artık Bahar Tavuk büyük bir alanda, son teknoloji kullanılarak, en değerli sermayesinin insan olduğu düşüncesiyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bahar Tavukçuluk sadece ticaret yapmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerine de güvenilirlik, sağlık, süreklilik gibi değerler kazandırdı.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Bahar Tavuk’un parça piliç ürünleri arasında; Piliç schniitzel, gordon blue, kroket, nugget, soslu piliç çöp şiş, soslu baby şiş, yayla soslu piliç kuşbaşı vb bulunmaktadır. Döner ürünlerinde, pişmiş piliç döner bulunur. 2005 yılından sonra kırmızı et alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Dana hamburger, madalyon köfte, İnegöl köfte, kemikli-kemiksiz but, ciğer, böbrek, işkembe, beyin çeşitli süt ürünleriyle (kaşar peyniri, rokfor peyniri, yoğurt, lor peynir vb), hindi ürünleriyle (baget, soslu kül bastı, ızgara tava, fleto kuşbaşı, ciğer yürek, but şiş) ve daha birçok ürünüyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bahar Tavukçuluk İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım 1. Caddesi ANTALYA

Tel:+90 242 258 02 02 (PBX)
 E-mail: info@antbahar.com.tr

Bahar Tavukçuluk Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahar Tavukçuluk firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahar Tavukçuluk insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ