Bahar Madencilik İş Başvurusu

Bahar Madencilik cevher hazırlama alanında makinaların, teçhizatların tasarlanması ve desteğinin, proje ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesini sağlar.Bahar Madencilik Türkiye’nin bir çok noktasına cevher hazırlama tesislerine destek sağlamaktadır.

Firma gerektiğinde yurt dışından (Avrupa, Asya, Amerika, Uzak Doğu Asya ülkelerinden) gerekli bütün makine ekipmanlarının desteğini sağlar.

Cevher hazırlama basit olarak değerli minarellerin cevherden ayrılmasını işlemine verilen addır. Cevher hazırlama; boyut küçültülmesi, sınıflandırılması, zenginleştirilmesi ve susuzlandırılması gibi dört aşamada yapılır. Birçok tesiste zenginleştirmede hidrometalurjik ve pirometalurjik yöntemler de kullanılır.

Cevher hazırlamak ve zenginleştirmek için değirmenler kullanılır. Devamlı bir sistem olan cevher zenginleştirme aşamasında en büyük yatırımlardan birer değirmene yapılır ve sürekli çalışması istenir. Değirmen seçiminin doğru yapılmasıyla cevher zenginleştirme işleminde verimli bir hizmet verilmiş olur. Yaş veya kuru öğütme devreleri için gerekli olan malzemelerin seçimine müşterilerin taleplerine göre karar verilir.

Cevher zenginleştirmede kullanılan makinalar arasında hidrosayzırları, sallantılı masaları, kurutma masalarını, değirmenleri, arıtmaları, bant konveyörleri, çamur pompalarını, jigleri, titreşimli elekleri görebiliriz.

Hidrosayzırlar malzemenin suyun itme kuvvetiyle sürüklenmesi sırasında boyutuna göre sınıflandırılmasını sağlar.

Sallantılı masaların kapasiteleri tanelerin boyutuna ve cevher ayrışma özellikleriyle değişebilir.
Kurutma masasıyla çok sulu gelen karışım yüzde on neme indirilir ve daha temiz üretimin yapılmasına yardımcı olur.

Filtre pres suyun geri dönüşümün sağlanması ve atığın uzaklaştırılabilmesi için olan harcamaları en az seviye indirir.

Bahar Madencilik İletişim Bilgileri
Adres; OSB 1231. Sk. Daire: 28, Ostim, Yenimahalle, Ankara

Bahar Madencilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahar Madencilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahar Madencilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ertan dedi ki:

    İşmakinalaŕı tamirci hidrolik bakım onarım tamirci iş arıyorum boştayım 0538 884 8740

  2. Ertan dedi ki:

    İşmakinalaŕı tamirci hidrolik bakım onarım tamirci 0538 884 87 40 iş arıyorum

BİR YORUM YAZ