Bahar Koleji İş Başvurusu

Ezberleterek öğretme yerine özümseyerek öğretmeyi amaçlayan Bahar Koleji öğrencilerini, bilgilerinin kullanabilen, birikimi yüksek, kendinin özgürce ifade edebilen, yenilikçi, yaratıcı bireyler olarak topluma kazandırmayı hedefler.

Ana sınıfı eğitiminde butik okul anlayışı hakimdir. Öğrencilerden araştırarak öğrenmeleri beklenir ve istenir. Sabah kahvaltıyla başlayarak akşam saatine kadar sürer ve Cumartesi günleri de kişisel gelişim programlarıyla öğrencilerini yetiştirir. Rehber öğretmen yardımıyla uygulanan bazı testlere göre öğrencilerin yönelimleri belirlenir ve öğrencilere farklı programlarla yaklaşılabilir. Dersin okuldayken öğrenilmesi gerektiğine inanan Bahar Koleji her konunun bütün öğrenciler tarafından öğrenilmesini sağladıktan sonra bir diğer konuya geçilir.

Öğrencilere kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmek için, ebru sanatı, origami, masa tenisi, piyano eğitimi, kil çalışmaları, yağlı boya çalışmaları vb etkinlikler yapabilme imkanı sunar.
Öğrencilerin bir konuyu anlamada sıkıntı yaşaması durumunda tam öğrenmenin sağlanabilmesi için öğretmenle bire bir özel ders imkanı sunulur.

Velilerimizin okul dışındaki zamanlarda çocuklarıyla kaliteli zaman geçirebilmelerine engel olan ev ödevlerine karşı bir duruş sergileyen Bahar Koleji ödevlerin okul içinde öğretmenler gözetiminde yapılmasını ister.

Okulda yapılan değerler eğitimiyle çocuğun en iyi tarafının araştırılarak ortaya çıkarılması, geliştirilmesi ve topluma hoşgörülü, saygılı, iyi, çalışkan, temiz, güzel ahlaklı insanlar yetiştirilmesi amaçlanır.

Bahar Koleji çocukları ve gençleri geleceğimizin yatırımı olarak görmekte ve öğrencilerini sadece akademik açıdan geliştirmekle kalmayıp öğrencilerine insani değerlerine sahip çıkmanın önemini de aşılamaya çalışır.

Bahar Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Öveçler 1065.Cadde (Eski 2. Cadde) No: 52 Çankaya – Ankara

Bahar Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahar Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahar Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. elmas KILICASLAN dedi ki:

    anaokulunuzda veya ilkokulunuzda mutfak temizlik işlerinde calışmak istiyorum lutfen cevap verirmisiniz.

BİR YORUM YAZ