Bahar Hastanesi İş Başvurusu

1998 yılında Bursa merkezde kurulmuş olan Bahar Hastanesi bütün branşlarda faaliyet göstermektedir. Özel Bahar Hastanesi bu alandaki teknolojiyi takip ederek teşhis ve tedavide en yeni teknolojilerle hastalarına güzel bir sağlık hizmeti vermeyi görev edinmiştir.

Acil servis ve ambulans, ağız ve diş sağlığı, anestezi ve reanimasyon, beyin ve sinir hastalıkları cerrahisi,, genel cerrahi, estetik ve plastik cerrahi, göz sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp ve damar cerrahisi, kulak burun ve boğaz, ortopedi ve travmatoloji, üroloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, göğüs hastalıkları, kardiyoloji, nöroloji, psikolojik, danışmanlık ve radyoloji Bahar Hastanesi’nin bünyesinde bulundurduğu cerrahi branşlarken; Laboratuvar, check-up, dermatokozmetoloji, endoskopi ve gastroskopi, işitme ünitesi, görüntüleme ünitesi, tüp bebek ünitesi, güzellik ünitesi de bulundurduğu ünitelerdir.

Hasta, hastaların yakınları ve diğer hizmet alıcılarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini; hastalara müşteri gözüyle bakmadan bütün hastalarımıza kendilerini değerli hissettirerek, çalışan personeli sürekli yeni eğitimlerle geliştirerek, hastane çalışanları arasında birlik ve bütünlüğü sağlayarak, etik ilkeleri göz önünde bulundurarak, yasalar çerçevesinde hizmet vererek, teknolojik cihazların kullanımıyla, maddi çıkarları öncelik hedef düşünmeyerek karşılayabileceğinin düşünen Bahar Hastanesi çok sayıda doktor, hemşire ve diğer çalışanlarıyla önceliğimiz sizlerin hayatınızın baharında kalmanızı sağlamak diyerek misyonunun temel taşının insan sağlığı ve mutluluğu olduğu fikriyle gelişmesine devam etmektedir.

Bahar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Kıbrıs Şehitleri Cd. No:179 (Bursaray Osmangazi İstasyonu Yanı) Osmangazi / BURSA

Bahar Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahar Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bahar Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yasemin atalay dedi ki:

    ıs arıyorum hastanede calısa bılırım ınsanlara yakınım guler yuzlu yum

BİR YORUM YAZ