Bahar Etiket İş Başvurusu

Sadece üç çalışanıyla tekstil etiketi imalatına başlayan Bahar Etiket Yeşildirek’te kurulmuştur. Günümüzde ise 150’nin üzerinde çalışanıyla geniş bir alana kurulu modern ve son teknolojilerin kullanıldığı bir fabrikadır.

Bu alandaki yenilikler ve gelişmeler takip edilip gerekli yatırımlar yaparak büyümeye devam eden Bahar Etiket ofset bölümünü geliştirip, 1999’da rulo etiketi kurmuştur. Bahar Etiket alanında uzman çalışanlarıyla müşterilerinin taleplerini her günün her saati çalışarak en kısa zamanda yerine getirmeyi amaçlar.

Şirketin geleceğinin müşteri memnuniyetiyle belirleneceğinin bilincinde olan Bahar Etiket tercih edilen ve güvenilen bir şirket olabilmek için çalışır. İşletmedeki çalışanlara işlerinin doğru yapabilmeleri için gerekli eğitimler verilir. Doğal kaynakların ve çevrenin korunması gerektiğini düşünen Bahar Etiket bu konuyla ilgili yasa ve mevzuatlara son derece titiz bir şekilde uymaktadır ve yasa dışı olarak ağaçların kesilmesi, ormancılıkta genetiğiyle oynanmamış organizmaların kullanılması gibi FSC’nin kesinlikle kabul etmeyeceği FSC sertifikasına sahiptir.

İçecek etiketlerinin ısı, nem gibi sorunlardan etkilenmemesi için uygun boya ve kaplama malzemesi kullanılır. Diğer yandan gıda etiketleri market raflarında alıcıya cazip gelmesi açısından son derece önemlidir ve Bahar Etiket buna önem vererek bu konuda da son derece titiz davranır. Tekstil alanında ise sertifikalara uygun, yüksek kaliteli etiketler için en kaliteli etiket malzemeleriyle çalışılır. Bahar Etiket matbaacılık alanında da uzun yıllardır geniş bir müşteri portföyüyle profesyonelce hizmet sunmaktadır.

Bahar Etiket İletişim Bilgileri
Adres; Akşemseddin Mah. İnönü Cad. No: 121, 34510 Esenyurt İstanbul

Bahar Etiket Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahar Etiket firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahar Etiket insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat Yıldız dedi ki:

    Ofset Kazanlı giyotin.

  2. Murat Yıldız dedi ki:

    Ofset Kazanlı giyotin

BİR YORUM YAZ