Bahar Bijuteri İş Başvurusu

1987 yılında kurulan Bahar Bijuteri İstanbul Lalelide hizmet vermektedir. Ürünleri arasında akrilik düğme, akrilik taşlar, delikli akrilik taşlar, delikli cam taşlar, şekilli taşlar bulunur.

Bahar Bijuteri, bijuteri imalatında kullanılan malzamalerin, cam ve akrilik taşların, tekstil ve ayakkabı aksesuarlarının toptan ve perakende satış hizmetini vermektedir.

Bijuteri, değersiz malzemeleri kullanarak imal edilen takı ve süs eşyalarına verilen isimdir ve bu ürünlerin satışlarının yapıldığı yerler de gene aynı isimle adlandırılır.

Mücevherlere göre fiyatları çok daha ucuz olduğu için günlük yaşamda bir çok yerde kullanılır ve tercih edilir. Demir veya bakır tele şekil verilerek yapılan eşyalara tel bijuteri, tekstil malzemeleriyle tasarlanan eşyalara tekstil bijuteri, demir veya plastiğin dökümüyle yapılan eşyalara döküm bijuteri, camları kullanarak yapılan eşyalara akrilik bijuteri denir.Bahar Bijuteri kaliteli ve çevreye olan duyarlılığından ödün vermeden yasalara uygun olarak müşterilerinin taleplerini en güzel şekilde karşılayarak, bu konudaki gelişmeleri takip edip bunlardan faydalanarak alanında öncü firmalardan biri olmayı hedefler.

Bahar Bijuteri, kalite, uygun fiyat, bol seçenek ve stoklu çalışma tarzı ile ticari ilkelerinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Günümüz modasına uygun bir şekilde tasarlanan modeller iç Pazar dışında Rusya, Ukrayna, Polonya, Makedonya, Sırbistan, Arnavutluk, Romanya, Bulgaristan, Tunus, Libya, Cezayir, İran Suriye, Azerbeycan, Türkmenistan ve Özbekistan gibi bir çok ülkeye de ürün ihraç etmektedir.

Bahar Bijuteri İletişim Bilgileri
Adres; Kocaragıp Paşa Cad. No: 12, Fatih / İstanbul

Bahar Bijuteri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahar Bijuteri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahar Bijuteri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gökhan dedi ki:

    bahar bıjuterı sıtenızde gordugum kadarıyla yaptıgınız urunler harıka olmakla beraber kalıtelı iş çalışmanızdan dolayı tebrık edıyorum sızın fırmanızda calısmak ısterım 16 senelık tecubem var

BİR YORUM YAZ