Bahar Aydınlatma İş Başvurusu

Türkiye’de önemli aydınlatma üreticileri arasında olan Bahar Aydınlatma özgün tasarımları ve geniş ürün çeşitliliğiyle ortama uygun tasarımlar yaparak,doğru ışıkla güzel ve şık bir görüntü sunmayı amaçlar.

Bahar Aydınlatma 1986 yılında faaliyetlerine faaliyetlerine başlamış olup halen geniş bir kapalı alan üzerinde kurulmuş showroom, üretim yeri ve alanında uzaman çalışanlarıyla müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Büyük otel ve restaurantların aydınlatmalarını yapan Bahar Aydınlatma müşteri odaklı çalışmalarıyla önceliğini kaliteli hizmet vermek olarak belirler.

Aydınlatma, ortamın havasını tamamen değiştirebilecek bir dekorasyon çeşididir. Doğru tercihlerle atmosferin ve renklerin canlılığı sağlanabilir.

Bahar Aydınlatmanın sunduğu hizmetler arasında; Avizelerin üretilmesi ve montajlarının yapılması, teknik aydınlatmanın üretiminin yapılması, dekoratif olarak aydınlatmanın imalatının yapılması, öneriler sunularak müşteriye fikir verilmesi gibi işlemler bulunur.

Ürünleri arasında; Oda, banyo, bahçe, ofis aydınlatmaları, avizeler ve sarkıtlar, aplikler, masa lambaları bir çok çeşitleriyle bulunmaktadır.

Bahar Aydınlatma’nın bazı referanslarını Taşkent Otel, Nuhun Gemisi, Karaköy Emperion Butik Otel, Club Ali Bey, White City Otel, Titanic Resort, Villa Side Residence, Vertia Otel ve daha bir çok oteli olarak gösterebiliriz.

Bahar Aydınlatma müşterilerine, modern, klasik, gösterişli, sade, kristalli vb gibi tercih yapabilme imkanı sunar.

Ürün portföyünde binlerce ürün bulunan Bahar Aydınlatma, sektörünün ünlü isimlerinden genç, dinamik, yenilikçi, yaratıcı personeli ve bu işe gönül vermiş yönetici ekibiyle aydınlatma sektöründe öncü isimlerden biri haline gelmiştir.

Bahar Aydınlatma İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Yolu 26. Km Susuz ANKARA

 

 

Bahar Aydınlatma Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahar Aydınlatma firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahar Aydınlatma insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ