Bahadır Makina İş Başvurusu

1990 yılında İzmir’de kurulan Bahadır Makine uzun yılların verdiği tecrübeleri, alanlarında uzman çalışanları, üstün kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla otomotiv ana ve yan sanayisi için çalışmaktadır.

Bahadır Makine beş bin metrekare açık, üç bin beş yüz metrekare kapalı alanıyla yılda üç bin ton üretim kapasitesiyle çalışmaktadır ve ISO kalite standartları çerçevesinde kaliteyi firma felsefesi olarak benimseyip yurt içi ve yurt dışında önemli bir noktaya gelmiştir.

Firma müşterilerinin ve personelinin beğenisini alarak topluma faydalı bir firma olmayı vizyon edinmiştir. Müşterilerin talepleri doğru, kaliteli, uygun fiyatlı ve en kısa zamanda (montaj ve deney işlemleri sonrasında) karşılanmaya çalışılır.

Firma personeline kişisel ve teknik gelişim sağlamak, kalite fikrini aşılamak, güvenlik için maddi ve manevi gerekenlerin yapılmasını sağlamak için eğitimler verir.Bahadır Makine doğru personeli doğru alanda çalıştırmak, insan gücüne duyulan ihtiyacı karşılayabilmek, çalışan ve işveren arasında memnuniyet oluşturmak amaçlarıyla insan kaynakları politikasını devam ettirmektedir.

Standart cıvata, Habaş Sinai ve Gazlar Endüstrisi, Özkan Demir Çelik San. A.Ş. Tç Metal Boru Profil, Ereğli Demir Çelik Fabrikaları Bahadır Makine’nin tedarikçi firmalarından bazılarıdır.

Vidalı komprasör, vinç, gaz tesisleri, CNC Abkant, Elektrostatik boya tesisi ve fırını, freze kalıp, torna kalıp, üç boyutlu ölçüm cihazı, taşınabilir üç boyutlu ölçüm, dijital mihengir, hidrolik ve eksantrik pres firmanın üretimini yaptığı ürünlerden bazılarıdır.

Bahadır Makina İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa O.S.B. Mahallesi 90 Sokak No: 3 Ulucak 35170 Kemalpaşa / İZMİR

Bahadır Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bahadır Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bahadır Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ