Baha Mimarlık İş Başvurusu

Orman endüstrisi ve mobilya alanında verdiğimiz hizmetlerden kazandığımız bilgi ve tecrübeleriyle 2005 yılında beş bin metrekare kapalı alan üzerinde ileri teknoloji kullanılarak üretim sistemi oluşturuldu.

Donanımlı, bilgili, alanlarında uzman çalışan kadrosuyla tasarım, üretim, ürünlerin sevkiyatı, ürünlerin montajı gibi bütün aşamalarda kalitesinden ödün vermeden en dayanıklı ürünleri en kısa zamanda teslim edecek şekilde müşteri memnuniyeti odaklı ve çevre dostu olarak çalışan bir kuruluştur.
Teknolojik gelişmeler takip edilerek modern bir şekilde gerekli makineler çalışanların yüksek ve daha iyi performans sağlayabilmeleri için bünyesine dahil edilir.

Uluslararası standartlar çerçevesinde üretim yapılarak alınan işlerde değişik yaşam tarzlarına ve zevklerine, kaliteli ve sağlam hizmetler vermektedir. Konutlar için mutfak, banyo ve bazı ev eşyaları alanında çalışmakta. Baha Mimarlık sektöründe öncü, saygın, güvenilir, çalışanlarını ve müşterilerini memnun eden ve sürekli bir firma olabilmeyi amaçlar ve hedefler.

2007 yılında modüler mutfak kabinleri üretmeye başlayan firma bu şekilde mutfaklara ekonomik ve daha hızlı bir çözüm sunabildiğine inanıyor. Bu şekilde stoklardan hemen teslim alınabilen ürünler zaman konusunda çok büyük kazanç yaratır.Global bir firma olabilmeyi hedefleyen Baha Mimarlık büyük dünya genelinde sözü geçen firmalarla günümüzde aynı platformlarda ürünlerini sergileyebilmektedir. Baha Mimarlık’ın yaptığı ihracatlar (Fransa, Dubai, Ukrayna vb.) toplam cirosunun yüzde kırkını oluşturmuştur ve bu da firma hedeflerinden birine düşünülenden erken ulaşıldığını gösteriyor.

Baha Mimarlık İletişim Bilgileri
Adres; Yukarı Dudullu, Bayraktar Bulvarı, Burhan Sok. No:1, Ümraniye/İstanbul

Baha Mimarlık Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baha Mimarlık firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baha Mimarlık insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ