Bade Halı İş Başvurusu

Bayram ailesi üretimine 1979’da kilim üretimiyle başlamıştır. 1992 yılında da Bayteks Tekstil San. ve Tic. A.Ş.‘yle devam etmiştir. 18 tane büküm makinası, 7 tane fikse-frize makinelerine ek olarak yüzün üzerinde çalışanı ve ayda 1000 tonun üzerinde halı ipliği üretiminin tesisi vardır.

23 tezgah ve 350 den fazla çalışanıyla makine halısıs tesisiyle 2011 yılından ititbaren yüzde elli ortaklığı vardır.

İstanbul Sanayi Odasınca hazırlanan Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşları arasında ikinci beşyüz arasına girmiştir.

İki farklı bölgede toplamda elli beş bin metrekarelik alanda çalışmalarına devam eden Bade Halı Türkiye’de önde gelen ihracatçılar arasında bulunmakta olup başta AB ülkeleri olmak üzere otuzdan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Şirket yönetimi yasal mevzuatlar, hükümler ve şirket içinde oluşturulmuş kurallarca devam ettirilmektedir. Şirketin bitin çalışmaları için samimiyet önemlidir. Müşteri ve çalışanların memnuniyetlerini sağlamak Bade Halı’nın ilkeleri arasında bulunmaktadır. Uluslaraarası standartlara uygun ürünler sunmayı ve hizmet vermeyi ve alanında lider bir şirket olmayı hedefleyen Bade Halı aynı zamanda ülke ekonomisi ve gelişimine de katkı sağlamak ister.

Bade Halı bütün çalışan personelinin sağlığı ve güvenliğine önem verip gerekli bütün tedbirleri almakta ve çeşitli eğitim imkanlarıyla da gelişimi desteklenmektedir. Aynı zamanda çalışanların temel ihtiyaçlarını temiz bir ortamda sağlayabilmeleri için de imkanlar sunulur. Hiçbir çalışana dili, dini, düşüncesi, ırkı gibi konularda farklı bir muamele gösterilmez.

Bade Halı İletişim Bilgileri
Adres; 4. Organize Sanayi Bölgesi 83414 nolu Cadde No:27 Şehitkamil / Gaziantep

Telefon : +90 342 357 06 06 (Pbx)
Faks : +90 342 357 06 09-10
E-posta : info@badehali.com

 

 

 

Bade Halı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bade Halı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bade Halı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mesut yılmaz dedi ki:

    işten ayrıldım iş arıyorum cagcılık telcilik fark etmez calışırım ugun görürseniz iş yerinizde calişmak istiyorum

  2. muslum sonmez dedi ki:

    vandevır halfesıyım calışmıyorum fırmanızda halfe ıytıyacı varsa deyerlendırme yaparsanız memnun olurum

  3. serhat dedi ki:

    is ariyorum yenturf tekstilde calisiyorum ayrilacagim icin is ariyorum

BİR YORUM YAZ