Bade Deri İş Başvurusu

1986 yılında İstanbul’da kurulan Bade Deri teknolojik gelişmeleri de kullanarak yüzde yüz hakiki deri üretir. Birçok büyük firmaya kemer ve cüzdan üretimi yapan Bade Deri ayrıca yurt dışına da ürünlerini ihraç etmektedir.

2000 m2 ‘lik kapalı alanı ve 50 personeliyle üretim yapmaktadır. Bir yılda 350 000 kemer ve 45 000 cüzdan üretimi hedeflenir. Firma müşterilerin talepleri doğrultusunda üretim sistemini modifiye edebilecek durumdadır. Gene müşterilerin istekleri doğrultusunda bazı aksesuarlar yurt dışından getirtilebilmektedir.

Şirket erkek kemer üretimi alanında Türkiye’nin en bilinen markası olmayı başarmıştır. Aynı zamanda şirket yurt dışındaki pazarlarda da önemli bir konuma sahiptir.

Boyner’den Efor’ a, Vakko’dan Network’e, Oliver Strelli’den Hotiç Kundura’ya kadar tanınmış firmalar kemerlerinin ve cüzdanlarının üretimini Bade Deri’ye yaptırmaktadırlar. Bunun yanı sıra bir çok Avrupa ülkesine (Almanya, Fransa, İtalya vb.) de ürünlerin ihracatı yapılmaktadır.

Ürün yelpazesinde desenli kemerler, takım elbiseler ve pantolonlar için kemerler, moda kemerler gümüş tokalı erkek kemerlerini bulunduran Bade Derinin moda bayan deri kemeri alanında şuan için üretimi bulunmamakta.

Bade Deri erkeklerin önem verdiği ve erkek aksesuarında ilk sıralarda yer alan, kıyafetlerin tamamlayıcı parçası olarak görülen deri kemer üretiminde şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarını tüm titizliğiyle ve kalitesiyle devam ettirecek ve sektörünün en iddialı ve önde gelen firmaları arasında olmaya devam edecektir.

Bade Deri İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Mahallesi Yeşil Zümrüt Sokak Numara : 5 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Bade Deri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bade Deri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bade Deri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ