Backhaus İş Başvurusu

Backhaus 2004 yılında tamamen bir masaldan esinlenerek ortaya çıkmıştır. Hansel ve Gratel masalından esinlenerek kurulmuş olan kurumsal yapının ismi Almanca “Fırın Evi” anlamına gelmektedir. Toplam 9 tane şubesi olan firmanın, 6 tanesi fırın – kafe, 3 tanesi fırın – restaurant olarak hizmet vermektedir.

Firma, aynı zamanda Türkiye’nin yenilikçi bir ekibine sahiptir. kurumsal bir yapı olarak kabul edilmesi gereken firmada, 100’den fazla AR-GE ekibi bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine ve geri dönüşlere önem veren kurum, hiçbir bayilik talebine olumlu yanıt vermemekte ve tüm şubeleri kendisi işletmektedir. Fırınlarda enva-i çeşit ekmek, pasta, kek, kuru pasta ve makaron çeşidi bulabilirsiniz.

Kurum, ürünlerini bir zanaatkar heyecanı ile üretmekte ve endüstriyel bir fırın olmayı reddetmektedir. Fırında üretilen ürünler uluslar arası hijyen standartları göz önünde bulundurularak büyük bir titizlik sunulmak üzere tezgahlara aktarılmaktadır. El yapımı ürünlerin daha lezzetli olduğunu düşünen firma, butik bir anlayışı benimsemektedir. Bugün bu anlayış birçok otel, havayolu şirketi, catering firması tarafından da tercih edilmektedir.

Backhaus başarısının arkasında tanıdık bir isim yer almaktadır. Gıda sektöründe 40 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Duruk Ailesi markanın arkasındaki isimdir. Firma, 23 senelik ekmek ve pastacılık tecrübesini, Gelik Restaurantları’ndan gelen 40 yıllık restaurant tecrübesi ile birleşmiştir. Şirket Doktor Hilal Duruk ve Doktor Mehmet Çetin tarafından kurulmuş olup, şu anda Ömer Duruk ve Ege Duruk tarafından yönetilmektedir.Backhaus İletişim Bilgileri
Adres; Keresteciler Sitesi Yüksek Sok. No: 17 Duruk İş Merkezi Merter-İstanbul

Backhaus Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Backhaus firmasında kariyer yapabilirsiniz. Backhaus insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ