Babaeski Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Babaeski Devlet Hastanesi Temmuz 1958’de on yataklı bir hastane olarak temeli atılmış olup, hastane 6 Mayıs 1961 tarihinde tamamen hizmete açılmıştır. Açıldığı dönemde 2 Doktor, 1 Sağlık Memuru, 1 Hemşire Yardımcısı, 2 Hizmetli hastanede hizmet vermeye başlamıştır.

1974 yılında hastanenin yatak kapasitesi 25’e çıkarılmıştır. Hastane yetersiz gelmeye başlayınca 1987 yılında hastaneye bir kat çıkılmış ve hastanenin yatak kapasitesi 50 olmuştur. Hastane Mart 2014’e kadar bu şekilde hizmet vermiştir. Mart 2014’te yeni yapılan 100 yatak kapasiteli hastaneye geçilmiştir.

Babaeski Devlet Hastanesi yüksek motivasyonlu çalışanları ile birlikte, iletişime ve paylaşıma açık, sürekli ve iyileştirilebilir hizmet sunmak mantığı ile kalite yönetimi ve prensipleri doğrultusunda hizmet vermeyi, mevzuatları çerçevesinde sürekli gelişim sağlamayı kalite politikası olarak görmektedir.

Hastane gelişmiş teknolojik donanımlar ile bilimsel yeterliliğe ulaşmış mutlu sağlık çalışanlarına sahip olma fikrini benimsemektedir. Çalışan ve hasta memnuniyeti konusunda hassas olan hastane; aynı zamanda güvenlik koşulları tam olan temiz ve güvenilir bir ortamda beklentileri yüksek düzeyde karşılayacak, sağlık hizmetlerinde fark yaratacak bir anlayışı benimsemektedir.

Hastanede duyarlı bir hastane yönetimi bulunmakta ve çalışanların fikirleri önemsenmektedir. Hastane, kuruma ulaşan hastaların kısa sürede, güvenli, eşit ve doğru bir biçimde sağlık hizmetlerinden faydalanması hedeflenmektedir. Sürekli daha ileri bakan ve kendini geliştirme yolunu tercih eden hastane, bu konuda gerekenleri takip etmekte ve uygulamaktadır.

Babaeski Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Dindoğru mah. 434 Nolu sokak, No: 2, E-5 yolu üzeri, Babaeski / KIRKLARELİ

Tel: 0 288 512 1044
Fax: 0 288 512 1412
E-Mail: kirklarelidhs1@saglik.gov.tr

Babaeski Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Babaeski Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Babaeski Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ