Avon İş Başvurusu

Avon Amerika Birleşik Devletleri’nde David H. McConnell tarafından kurulduğu 1886 senesinden günümüze dek kadınların kadınlar için çalıştığı bir dünya markası olmuştur.

100 den fazla ülkede 6 milyonun üzerinde temsilcisi ile güzellik ürünleri satışında dünyanın önde gelen şirketlerindendir.

Şirketin önüne koyduğu dünya kadınlarının ihtiyaçlarını karşılayarak onlara en iyi ürün ve hizmeti götürme hedefi sürekli büyüyüp gelişmesini sağlamıştır.

Avon ürün yatırımlarını da artırarak sürdüren bir şirkettir. Araştırma ve geliştirme departmanında 350 den fazla bilim adamı ve uzman çalışmaktadır. Kaliteli ürünler bularak dünya kadınlarının hizmetine sunmasını bu uygulamalara borçludur.

Avon Türkiye yapılanmasına 1993 senesinde başlamıştır. O senelerden bugüne sayısı sürekli artan temsilcileri ile tüm dünyada olduğu gibi en samimi hizmetleri veren şirkettir.

Avon gerek müşterilerine gerekse temsilcilerine kar fırsatları sunduğu içinde dünyanın önde gelen ve tercih edilen kozmetik markalarından olmuştur.

Sistemli temsilci ağı ile kapsama alanı gün geçtikçe artmış ve Türkiye’de her 1 dakika 10 adet ruj satışı gerçekleştirebilir hale gelmiştir.

Avon Türkiye’de İstanbul genel merkezinden yönetilmektedir. Genel merkezinde 500 kişiyle sahada faaliyet gösteren temsilcilerine destek olmaktadır.

Avon temsilcisi olarak çalışmanın yanı sıra genel merkez bünyesinde de personel alımları yapmaktadır. Tüm dünya da kadının çalışma alanında olmasını destekleyen Avon , temsilcilerinde insan ilişkileri kuvvetli , net work satış ağında yükselmek ve kazanç elde etmek isteyen temsilci adaylarının başvurularını değerlendirmektedir. Avon’un temsilcisi olan kişilerle görüşerek detaylı bilgiler alınabilir.

Avon genel merkezindeki çalışma arkadaşı ihtiyaçlarında hızlı ve etkin iletişim kurabilen , şirket değerlerine uyumlu , saygılı ve dinamik adayların başvurularını kabul etmektedir.

Avon İletişim Bilgileri
Adres; Tekfen Kağıthane Ofispark A Blok Kat: 4/11 Merkez Mah.

Bağlar Cad. No: 14 Kağıthane, İstanbul

Telefon: (0212) 473 11 00 Faks: (0212) 473 11 99

Avon Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Avon firmasında kariyer yapabilirsiniz. Avon insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selda dedi ki:

    Sevgili hanımlar avona üye olmanın tam zamanı. Kayıt ücreti yok, ilk ay katalog panorama hediye. 3 kampanya hoşgeldin hediyeleri var. İlerleyen aylarda da seviyenize göre her ay çeşitli hediyeler. İstediğiniz zaman bırakabileceğiniz ama asla bırakmak istemeyeceğiniz bir iş fırsatı. Tek yapmanız gereken bana kendi sayfamdan mesaj atın yada ekleyin. Detaylı olarak görüşelim. Üyeliğinizi başlatalım.

BİR YORUM YAZ