Avea İş Başvurusu

Avea şirketi Türkiye’de faaliyet gösteren telekomünikasyon şirketleri Aria ve Aycell’in birleştirilmesiyle baş harfleri kullanılarak A ve A şeklinde isim almıştır.

2004 senesinde Türk Telekom’un GSM operatörü Aycell’in %51 i İş Bankası grubu ve %49 u TİM ortaklığıyla oluşan İş-TİM ortaklığıyla birleşmesinden AVEA Telekomünikasyon Şirketi ortaya çıkmıştır. 2005 senesinde gerçekleştirilen özelleştirme neticesinde Türk Telekom Oger Telekom’un haklarını satın alarak hisse oranını %100 e yükseltmiştir.

Türkiye GSM alanında en genç ,dinamik ve yenilikçi şirketi AVEA rekabetçi bir çalışma sistemiyle bugün ülkenin %98 ini kapsayan etkin ve kaliteli hizmetlerini abonelerine ulaştırmaktadır.

Dünyanın 205 ülkesinde uluslar arası dolaşım anlaşmaları ile faaliyet gösteren AVEA bu alanda yatırımlarına devam ederek dünya markası olma yönünde ilerlemelerine devam etmektedir.

AVEA öncelikle Türkiye’nin en beğenilen ve tercih edilen operatörü olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe müşteri anlayışını değiştirerek tüm müşterilerini aynı zamanda şirketin iş ortağı olarak görmesiyle ulaşmaktadır.

Ayrıca çalışanlarının iş ortamını mutlu ve huzurlu hale getirmeyi de çok önemsemektedir. Başarının insan kaynağından geleceğini gören ve saha uygulamalarını bu görüşle yönlendiren yönetim politikaları uygulamaktadır.

AVEA oluşturduğu kurum kültürüyle bir çok değeri kapsamaktadır. Çalışanlarını da bu doğrultuda yönlendirmekte ve eğitmektedir. Personel seçimleri içinde önem teşkil eden bu ilkeler arasında güvenilirlik , ulaşılabilirlik ,farklılıkları algılayıp saygı duyan , yenilikçi , samimi ,etkin ,cesur , fırsatları gören ve değerlendiren , enerjik ,dinamik ve en önemlisi bir ekibin parçası olmayı benimseyen yapıda olmak ön plana çıkan ilkelerdir.

AVEA ekibinde yer alacak kişileri belirlerken ortak değerlerine bağlı kurum kültürüne uygun adayları öncelikle değerlendirmektedir.

Başvurular alındıktan sonra adayın e-posta adresine kişilik envanteri testi gönderilir. Kişilik envanteri işe uygunluğu ölçmek için yapılan ve kendinizi yansıttığınız basit bir testtir. Sonrasında adaya çalışacağı birim ile ilgili olarak sayısal-sözel testler , vaka çalışmaları ve buna benzer bir takım test ve mülakatlarda yapılmaktadır. Adaylardan bu süreçte referanslar da istenilerek bu konudaki görüşmelerde yapılır.

Aşamaları başarıyla geçen adaylara son iş görüşmesi ile AVEA da çalışma imkanı sunulur.

AVEA çalışanlarına keyifli ve paylaşımcı bir iş ortamı sunmaktadır. Bunun yanında kişisel gelişimi destekleyen şirket prim sistemleri ve kariyer imkanlarıyla da sektörde ön plana çıkmaktadır.

Avea İletişim Bilgileri
Adres; Abdi İpekçi Cad. No:75 34367 Maçka / İstanbul

Avea Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Avea firmasında kariyer yapabilirsiniz. Avea insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ