Antalya Ek İş İlanları

Yapabileceğiniz ek işleri alt kısımdan telefon numarası vermeden e-posta adresinizle birlikte yazabilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanmak: Evinizde ya da iş yerinizde makale yazarak ek iş yapabilir ve 100 kelimelik makalelere 1 TL ödeme alabilirsiniz. Makale yazmak isteyenler yorum bölümünden başvuru yapabilirler.

Antalya Hakkında Genel Bilgiler
Antalya Türkiye’nin güneyinde bulunan turizm cennetidir. Genel itibariyle yaz ayında çok büyük göç alan şehir turistlerin büyük bir gözdesidir. Özellikle Rusya ülkesinden turist alan şehir yaz mevsiminde büyük kazançlara tanıklık edebilmektedir. Ayrıca şehrin oldukça ılıman iklimi ve kar yağışına oldukça nadir rastlanması da Akdeniz ikliminin belirgin olduğu bir şehir olarak Antalya’yı ön plana çıkarmaktadır.

Antalya şehrinde bulunan oteller mevsimlik olarak pek çok işçi alımı yapmaktadır. Bu işçiler genel olarak garsonluk veya komilik yaptığı gibi yaz aylarında otellerde animatörlük veya benzeri işlerde de çalışabilirler.

Antalya Ekonomisi
Antalya ekonomisi tatil üzerine kurulan otellerle dolu olduğu için yaz mevsiminde oldukça düzenli ve yüksektir. Kış mevsiminde biraz daha durgun geçen ekonomisine rağmen şehir genel itibarı ile güzel ve görülebilir bir ekonomiye sahiptir.

Antalya halkının kazanç kaynağı genel olarak turizmdir. Bu turizm büyük bir ölçüde otellerden karşılandığı gibi minik el pazarları ile de Antalya’da ciddi gelirler sağlanabilmektedir. Antalya bu yapısı ile iş imkânlarını da mevsimlik alan bir tatil beldesidir. Özellikle Kemer ve Demre gibi ilçeleri ile Antalya yaz aylarında bulunan yoğun turist gelirleri ile oldukça gelişmiş iş imkânlarına sahiptir.

Antalya sanayi sektöründe diğer şehirlerimiz gibi oldukça büyük bir gelişime sahip değildir. Bunun sebebi büyük ölçüde halkın turizm ile uğraşması ve turunçgillerden elde edilen güzel gelir ortalamalarıdır. Bu özellikler ışığında Antalya ‘nın bir sanayi şehri değil bir turizm beldesi veya tarım kenti olduğunu söyleyebiliriz.

Antalya’da Evden Yapılabilecek İşler
Turistler ülkelerine dönerken farklı hatıralar ile dönmek isterler. Eğer siz de Antalya ‘ da yaşayan bir ev hanımı iseniz çeşitli ürünler imal ederek ve bunların satışını yaparak turistlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca Antalya ‘ da oteller reklam gelirlerini reklamcılara vermektedirler. Evinizde oturarak yaz için belirli otellerin reklamlarını yapabilir ve bu yolla güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Güncel Ek İşleri Takip Edin
Twitter takibi için: Tıklayınız
Facebook üzerinden takip: Tıklayınız


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 62 YORUM
 1. tulay dedi ki:

  Konyaaltinda oturuyorum sarma manti paketleme katlama evde yapilicak is ariyorum 4 kisiyiz cp bekliyorum

 2. tulay dedi ki:

  Konyaaltinda oturuyorum sama manti paketleme katlama evde yapilicak is ariyorum 4 kisiyiz cp bekliyorum

 3. seval dedi ki:

  ben antalya manavgatta oturuyorum evde yapmak için ek iş arıyorum yardımcı olurdanız sevinirim

 4. harun dedi ki:

  Antalya manavgatda ikamet etmekteyim burada evlere ek iş veren firma varsa bna ulaşabilirmisiniz takı boncuk katlama paketleme ne iş olursa yaparım

 5. türkan dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyom evde işe iyticım vardır yeterki iş olsun zamanında teslim ederim.tşkr

 6. Sude tas dedi ki:

  Evde is ariyorum umarim beni okursunuz

 7. Mukaddes dedi ki:

  Merhaba el islerine elim yatkin ve seridir ayrica 10 parmak daktilo ve bilgisayar kullaniyorum calismaya ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim…

 8. Feride dedi ki:

  Merhaba Antalya Manavgat ta ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 9. Hatice dedi ki:

  Antalya yeni köy döşemealtın da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum acil dosun yapar mısınız acaba. ?

 10. Günay Erdem dedi ki:

  Antalya muratpaşa da yaşıyorum..Uzun yıllardır dergi vb yayın organlarının yayınlanması, dizgisi vb konularda çalışmaktayım..Makale yazmak istiyorum.. Ayrıca ek işler yapmak da istiyorum. İlgilenip, dönüş yapılırsa sevinirim..

BİR YORUM YAZ