Akdeniz Güvenlik İş Başvurusu

Akdeniz Güvenlik İş Başvurusu

Akdeniz Güvenlik İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Akdeniz Güvenlik, 2001 senesinde 20 yıllık hizmet tecrübesi bulunan Akdeniz Girişim Holding tarafından kurulmuştur.

Akdeniz Güvenlik şirketi 2001-2004 seneleri arasında yapısını büyütüp geliştirdikten sonra 2004 senesinde çıkarılan 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunuyla güvenlik sektöründe büyük sıçrama yapmıştır.

Akdeniz güvenlik dürüst ,ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla seçkin ve eğitimli çalışanlarıyla Türkiye’nin sektörde en büyüğü olma başarısını göstermiştir. Şirket İzmir ,Ankara ,Antalya , Eskişehir ve Erzurum’da ofisler kurarak 66 ilde kaliteli güvenlik hizmetlerini vermeye devam etmiştir.

Teknolojik gelişmeleri takip eden ve uygulamalarında kullanan Akdeniz Güvenlik , kamu kurum ve kuruluşlarının , işyerlerinin , konutların , plazaların , tesislerin , sitelerin ,depoların ,hastanelerin , okulların ,alış veriş merkezlerinin , tarihi yapıların , ticaret merkezlerinin , spor tesislerinin ve belirlenen bütün açık alanlarının 24 saat hizmet esasına göre güvenlik hizmetlerini sürdürmektedir.

Akdeniz Güvenlik yurt içinde verdiği hizmetlerden aldığı övgü ve desteklerle 2012 senesinde yurt dışında da faaliyetlerine başlamıştır.

Akdeniz Güvenlik müşterilerine ve iş ortaklarına karşı sorumlu olduğu tüm konularda şirket etik değerleri çerçevesinde hızla ve şeffaflıkla bilgileri ulaştırmaktadır.

Akdeniz Güvenlik , güçlü finansal yapısı , marka odaklı büyüme stratejileri , teknoloji ve değişikliklere hızla uyum gösterebilmesi , sektörel iş tecrübesi , müşteri memnuniyeti , genç dinamik ve tecrübeli yönetim kadrosuyla oluşturduğu kurum kültürü ve gelecek hedefleriyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Akdeniz Güvenlik öz kaynaklarının yanı sıra insan kaynağını efektif kullanmak için personel eğitim sistemleri ve eğitim tesislerine yatırımlar yapılmaktadır.

Personel seçiminde kurum kültürüne uygun , görevine bağlı , eğitim ve gelişmeye açık ,dürüst ,güvenilir ve iletişim yeteneği gelişmiş adaylara öncelik vermektedir.

Akdeniz Güvenlik , personel seçimlerinde mülakat ve kişilik envanteri gibi seçme uygulamaları yapmaktadır. Bu uygulamaların sürdüğü süreçte şirketin büyük önem verdiği referans kontrolü yapılmaktadır. Süreçleri olumlu görülen adayların Akdeniz Güvenlik bünyesine katılmaları için iş teklifi sunulur.

Akdeniz Güvenlik iş yaşamına başlayan bütün personelini alanlarında uzman çalışanlar olmaları yönünde eğitmekte ve desteklemektedir. Sektör şirketlerinden bir adım önde olan ve bu başarısını devam ettirmeyi amaçlayan şirket çalışanlarının da memnuniyetlerini esas alarak çalışma imkanlarını optimumu seviyede tutmaktadır.

Akdeniz Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Mahmutbey Mahallesi, Kuğu Sokak No:17 34218 Bağcılar – İstanbul

Akdeniz Güvenlik İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Akdeniz Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Akdeniz Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ