AKDEM İş Başvurusu

AKDEM İş Başvurusu

AKDEM İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Zeytinburnu Belediyesi tarafından 2007 tarihinde açılan AKDEM’in tam ismi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi şeklindedir. Toplumumuzda kadınların çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Ekonomik ve kültürel kalkınma için kadınlarımız çok önelidir. Açık ve ilerişi görüşlü, entelektüel ve mutlu kadınlarla ile ülkemizin kültürel ve ekonomik kalkınmasını en iyi şekilde sağlayabiliriz. Kadınların rolünün bu denli önemli olmasına rağmen maalesef toplumdaki olumsuzluklardan da en fazla nasibini alanlar kadınlarımız olmuştur. Bu nedenden dolayıdır ki AKDEM kurulmuştur. AKDEM, kadın aracılığıyla aileye destek olmayı, onu güçlendirmeyi ve yetkin bir hale getirmeyi amaç olarak görmektedir. Çünkü bir kadının başarılı olması demek, başarılı bir eş ve anne, başarılı bir yardımcı ve ailenin oluşmasını sağlar.

AKDEM’in Başlıca Hedefleri şu şekildedir
– Aileleri değişmekte olan toplum yapısı ve şartlar hususunda bilgilendirmek ve bu neticede güçlendirerek eğitim ve hizmetler hususunda rehber görevi üstlenmek.
– Genç çift adaylarını bilinçlendirerek sağlıklı ailelerin oluşumuna ön ayak olmak.
– Kadınların ve çocuklarımızın kendilerini güven içerisinde hissedebileceği bir durum oluşturmak.
– Kadınların bir araya gelerek, sosyal faaliyetlerde bulunmaları ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşmaları.

Yukarıda belirtilen hususlarda ve daha bir çok konuda kadınlara ve çocuklara destek sunmak için kurulan AKDEM hakkında ayrıntılı bilgileri kendi web sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

AKDEM iş olanakları içinde sayfa alt kısmında yer alan iletişim numaralarını arayabilir ya da bizzat AKDEM insan kaynakları departmanına giderek bilgi alabilirsiniz.

AKDEM İletişim Bilgileri
AKDEM Adres; Muammer Aksoy Cad. (Olivium Yanı)Zeytinburnu – İstanbul

AKDEM Kariyer Olanakları
AKDEM insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda AKDEM firmasında kariyer yapabilirsiniz. AKDEM insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Nafiye Ayaltı dedi ki:

  Merablar Sizden iş bulmam için yardım etmenizi rica ediyorum

 2. Nafiye Ayaltı dedi ki:

  is arıyorum

 3. Ramazan Işık dedi ki:

  Marmara Üniversitesi lisans mezunuyum.%40 engelli raporum mevcut. Erçağ Sürücü Kursunda motor ve araç tekniği eğitmenliği yaptım. Microsoft Office programlarında yetkinim.

 4. celal bir dedi ki:

  sln ben celal bir ben çalişmak istiyorun

 5. Beriye erkan dedi ki:

  Zeytinburnu belediyesinde veya akdem de çalışmak istiyorum lise mezunuyum veri girişi yada temizlik işi olabilir.Zeytinburnunda oturuyorum.

 6. Selma dedi ki:

  Sigortali saglam bir işe ihtiyacim var

 7. Şaziye özcan dedi ki:

  Zeytinburnu beldiyemizde cay ve temizlik işi arıyorum. Lutfen en kisa zamanda bilgi verirseniz memnun olurum.

 8. şiran çelik dedi ki:

  Sizden iş bulmam için yardım etmenizi rica ediyorum.

 9. Nuray dedi ki:

  İşkur’dan Zeytinburnu akdem icin daha once sms almistim fakat ozaman degerlendiremedim. Sizden yardimci olmanizi istiyorum. Zeytinburnu akdemde Calismak istiyorum.

BİR YORUM YAZ