Acıbadem Hastanesi İş Başvurusu

Acıbadem Grup ,1991 senesinde Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nin faaliyete başlamasıyla kurulmuştur.

1996 senesinden sonra İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda halka arzı gerçekleştirilen Acıbadem Grup daha hızlı büyümeye ve gelişmeye başlamıştır.

2001 senesinde Genetik Tanı Merkezi’ni 2002 senesinde Kordon Kanı Bankası’nı hizmete açmıştır. 2002 senesinde ISO 9001 kalite belgesini alarak hizmet kalitesini artırmış ve ilerlemeye devam etmiştir.

2004 senesinde sağlık alanında önde gelen kurumlardan International Hospital’i satın alma yoluyla şirket bünyesine katmıştır.

Günümüze gelene kadar bazı satın almalarla birlikte 40 tan fazla kurumla Türk sağlık sektörüne hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Şirket sağlık alanı başta olmak üzere başka faaliyetlerde bulunmak için grup şirketlerini de oluşturmuştur. Acıbadem Üniversitesi , Acıbadem Labmed , Acıbadem Proje Yönetimi , Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri , Acıbadem Sigorta , A Plus , Acıbadem Labvital , Acıbadem Labcell ve Telepati gurubun diğer şirketleridir. Acıbadem yeni markalar yaratmaya ve bu markaların alanlarında gelişip yükselmesine yönelik yönetim politikaları uygulamaktadır.

Acıbadem sağlık hizmetlerinde Türk tıbbının gelişimini destekleyerek artıracak koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini yaygınlaştırmayı görev edinmiştir. Bu amaçla kendini mesleğine adayan sağlık personelleri ve uzmanlar yetiştirmektedir.

Acıbadem sağlık grubu verdiği hizmetlerle Türkiye’de öncü dünyada referans kurum olmayı hedeflemektedir.

Acıbadem bünyesinde bulunan kuruluşlarından aldığı güçle dünyaya örnek olacak entegre sağlık sistemleri kurmaktadır. Türkiye ve yurt dışında anahtar teslim hastane projelerine imza atmaktadır. Gerek işletmesini yaptığı gerekse yapıp teslim ettiği kurumların tamamında ileri teknoloji kullanımıyla tanı teşhis ve tedavi imkanları sağlamaktadır.

Acıbadem sağlık sektörü için nitelikli iş gücü oluşturmayı ilke edinmiştir. Bu bağlamda insan kaynağına da önemli yatırımlar yapmaktadır. Sağlık alanında Türkiye’nin öncü kurumunda görev almayı isteyen ve Acıbadem’in bir parçası olabilecek kişilerin başvurularını değerlendirmektedir.

Personellerini her anlamda geliştirmeyi ve kalifiye kişilerle çalışmayı önemseyen Acıbadem , çalışanlarına gelişimci ve ilerlemeyi destekleyen eğitimleriyle işini en iyi şekilde yapması için yardımcı olmaktadır.

Acıbadem çalışanlarına sektörün üstünde verdiği ücretin yanı sıra yemek , ulaşım , özel sağlık sigortası , lojman ve iş yeri hekimi imkanları sunmaktadır.

Acıbadem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fahrettin Kerim Gökay Cad. 49

Altunizade 34662 İstanbul

Tel: 444 55 44

Acıbadem Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Acıbadem Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ