Anasayfa / Tekstil Mart 31, 2016 5.637 okunma

Zorlu Tekstil İş Başvurusu

Haberimizde Zorlu Tekstil hakkında bilgiler ve kariyer imkanları anlatılmaktadır. Zorlu Tekstil iletişim bilgileri ve insan kaynakları politikası hakkında bilgiler yer almaktadır.

Ülkemizin en büyük ve en güçlü kuruluşlarından bir tanesi olan Zorlu Grubuna ait Zorlu Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Konu ile ilgili detayları haberimizin alt kısmında yer alan linke tıklayarak inceleyebilir ve firmanın resmi sitesi üzerinden iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Zorlu Tekstil Hakkında Genel Bilgiler
Zorlu Tekstil 1980 yılında kurulmuştur. Firmanın yurt dışı satışlarını ise 1998 yılında faaliyet göstermeye başlayan Zorlu Dış Ticaret firmasıdır. Üretimleri arasında iplik, perde ve nevresim gibi ürünler bulunmaktadır. 2004 senesinden sonra ise marka ve lisanslı ürünlerin de satışı başlamıştır.

İlk olarak 1980’li yıllarda Çözgü Örme İşletmesi ile faaliyet gösteren Zorlu Tekstil, zamanla ürün kalitesini arttırarak pazardaki hacmini büyütmeye başlamıştır. Sürekli olarak yatırımlar yapan şirket, büyük bir hızla büyümeye başlamıştır. Makine parkını genişleten firma, çalışmış olduğu alanları da genişleterek her geçen yıl bünyesine daha fazla personel alımı yapmıştır. Bu çalışmalar sonrasında toplamda 60.000 metrekarelik dev bir tesis kurulmuş ve bu tesislerde son teknoloji teçhizatlar kullanılmaya başlamıştır. Toplamda 13 kişilik araştırma geliştirme ve üretim geliştirme ekini bulunan tesislerde her haftada ortalama olarak 30 yeni desen geliştirilmektedir.Ülkemizde ve dünya üzerinde en tanınmış markası ise 2005 senesinde kurulmuş olan Valeron markasıdır. Bu markanın koleksiyonu Fransa’da bulunan ünlü ajanslardan bir tanesi olan Nelly Rodi ve Zorlu Tekstil Grubu araştırma geliştirme bölümünün ortak çalışmaları sonucunda belirlenmektedir. Valeron denildiğinde ilk akla gelen nevresim takımları, yatak örtüsü, bornoz, pike ve havlu gibi ürünler gelmektedir. Üretilen nevresimlerde %100 Mısır Pamuğu tercih edilmektedir. Üst segmentlere hitap eden Valeron ürünleri, sade ve şık dantellerin, nakışların eşliğinde tüketiciye sunuluyor.

Zorlu Tekstil, üretmiş olduğu ürünlerin yaklaşık %38’lik bölümünü yabancı ülkelere ihraç etmektedir. Bu ülkeler arasında Amerika, Japonya, Doğu Avrupa, Rusya ve Güney Afrika ülkeleri bulunmaktadır. Tesislerinde yıllık 80 milyon metrekare perdelik kumaş üretimi ve 2 milyon hazır perde üretimi yapılmaktadır.

Şirketin en ünlü markaları ise TAÇ, Linens ve Valeron’dur.

Zorlu Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Büyükkarıştıran Kasabası, Tayyare Meydanı Mevkii Lüleburgaz – Kırklareli

Zorlu Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Zorlu Tekstil İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 12 yorum yapılmış.

 1. ferhat unal Mayıs 19, 2015

  fabrıkanızda mutfak bolumunde calısmak ısderım, kendım aşçıyım 18 yıllık. bu meslekdeyım, soğuk ve sıcak bolumunden anlıyorum. Turizm otelcilik mezunuyum. İş arıyorum.

 2. nergis emire yörükoğlu Haziran 23, 2015

  Trk tekstilde üc yillik ustayim şuan denizli eke tektilde ustalik yapiyorum. Trk adina turkuaz tekstilde de bornoz bolumunde ustalik yaptim. Zorlu’da calismak istiyorum. Saygilarimla.

 3. türkan Eylül 14, 2015

  İyi günler, 2 yaşında kızım var. Kreşli işte çalışmak istiyorum. Daha önce brode de çalıştım. Bilgilendirirseniz sevinirim.

 4. Nüshet Gençoğlu Eylül 16, 2015

  5 yıldır laleli piyasasında tül perde üzerine çalışmaktayım. 3 tane yabancı dilim var, müşteri portföymde var. Sizin firmanizda ihracat departmaninda çalışmak istiyorum. Saygılarimla

 5. yeşim Ekim 21, 2015

  17 yıllık desinatör ve tasarımcıyım. Sizinle çalışmak isterim.

 6. musa aydın Kasım 2, 2015

  22 yıldır matbaa baskı öncesı hazırlık film, montaj, kalıp ve grafiker desinatorum. Sizinle çalışmak isterim.

 7. demet Ocak 2, 2016

  3 yıl nevresim paketleme katlamada çalıştım. İşe ihtiyacım var, sizinle çalışmak istiyorum.

 8. gürkan tekin Ocak 5, 2016

  16 senelik makineciyim, dikimhane bölümüne işçi alımı varsa sizinle çalışmak isterim, teşekkürler.

 9. Sevda Mart 6, 2016

  Merhaba evde ise ihtiyacım var on yıl tekstil sektöründe çalıştım oğlum doğduktan sonra işi bırakmak zorunda kaldım eve iş imkânınız var mi bilgilendirirseniz ve böyle bir imkân saglarsaniz sevinirim

 10. behçet sarıbuğa Mart 9, 2016

  18 yıldır tekstilde konfeksiyon dikim bölümünde kompleci olarak çalışmaktayım. Sizinle çalışmak isterim.

 11. İsmail Gökin Mart 13, 2016

  Kalite kontrol bölümünde iş varsa çalışmak isterim. 14 sene mamul kalite kontrol operatörü olarak Gökhan Tekstil’de çalıştım.

 12. gürşat salınan Mart 20, 2016

  Mcs Tekstil’de nevresim kesim ve paket bölümlerinde çalıştım.

Yorum Yap