Zorlu Grand Otel İş Başvurusu

Zorlu Grand Hotel, 1953 senesinde Denizli ilimizin Babadağ ilçesinde sadece birkaç dokuma tezgahı ile faaliyetlerine başlayan ve kısa zaman büyüyerek elektronik ve beyaz eşya sektöründe, enerji sektöründe, tekstil sektöründe, gayrimenkul ve daha birçok sektörde lider konuma gelen Zorlu Holding tarafından kurulmuştur.

Ticaret hayatlarına Trabzon’da başlayan Nazif Zorlu ve Zeki Zorlu, bu ile hizmet sunabilecek bir yatırım yapmaya karar verirler. 1990 senesinde başlanarak 1997 senesinde faaliyete geçirilmek üzere Zorlu Grand Hotel kurulur. Bu 5 yıldızlı otel Trabzon ve Türk halkına hizmet sunmaktadır. Ayrıca bölgenin ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğini taşımaktadır.

Vermiş olduğu hizmet ve kalite açısından diğer otellere göre daha kaliteli olan Zorlu Grand Hotel, bu bilincin sorumluluğunu taşımaktadır ve hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Trabzon’da ve çevre illerde gerçekleşen seminerler, kongreler ve şirketlerin gerçekleştirmiş olduğu toplantılara ev sahipliği yapan otelimizin genel felsefesi konukseverlik ve kaliteden ödün vermemektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz her zaman aynı çizgide ilerleyecektir.

Zorlu Grand Hotel, bünyesine dönem dönem otel çalışanı almaktadır. Turizm sektöründe çalışmak isteyenler alt kısımda vermiş olduğumuz link üzerinden online olarak iş başvurusu yapabilirler.Zorlu Grand Otel İletişim Bilgileri
Adres; Kemerkaya Mh., Kahramanmaraş Cd No:9, 61100 Merkez/Trabzon

Zorlu Grand Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu Grand Otelinde kariyer yapabilirsiniz. Zorlu Grand Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Gül Saka dedi ki:

  Bir kamu kuruluşunda üst düzey yönetici olarak görev yapmaktayım. Çok yakın bir tarihte emekli olacağım. Üniversite mezunuyum. (İşletme) Bilgimi sizlerle paylaşmak, çalışmak isterim.

 2. Gülten Kartal dedi ki:

  Kat hizmetleri görevlisi yada başka bi bölüm farketmez çalışmak istiyorum.Trabzon Merkezde ikamet ediyorum.Lise mezunuyum.42 yaşındayım.

 3. ahmet colak dedi ki:

  14 yillik erkek kuaforuyum, ustalik ve kalfalik belgelerim vardir. Asciligimda vardir, orta seviyedir. Erkek kuafor bolumunuz varsa sizlerle calismaktan memnuniyet duyarim. Trabzonluyum, yas:28.

 4. Haskız dedi ki:

  Halkla ilişkiler ve tanıtım okudum. İki yılda açıktan konaklama işletmeciliği okuyorum. Sizinle çalışmak istiyorum…

 5. şenel dedi ki:

  sizinle aşçı yardımcısı akşamlar ek iş olarak çalışmak istiyorum düşünürseniz.

 6. mehmet özdemir dedi ki:

  Yıllardır Trabzon özlemi çekip ve sizinle çalışmak isterim. Mutfak şefi olarak 15 yıldır bu meslekteyim, sadece 15 senedir hotellerde calıştım, bilgim vardır.

 7. engin dedi ki:

  iki yıllık turizm ve otel işletmeciliği mezunuyum. Stajımı yani bitirdim iş tecrübem yok.

 8. emre karadeniz dedi ki:

  Garsonum, deneyımlıyım. Mutfakta da calısırım, azda olsa deneyımmım vardır.

 9. bilal dedi ki:

  garson olarak çalışmak istiyorum deneyimliyim daha önce marmariste çalıştım 2 sezon.

 10. cem demirci dedi ki:

  asçılık yardımcılık deneyimim var biselerde biliyom

 11. cem demirci dedi ki:

  Sizinle aşçı yardımcısı olarak çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ