Zorlu AVM İş Başvurusu

İstanbul’un kalbinde bulunan toplamda 105.000 metrekare alana kurulmuş olan Zorlu Alışveriş merkezi toplamda 180 mağazasıyla İstanbul ilimizde hizmete açılmıştır. Beymen 9.600 metrekarelik bir konsept mağaza ile Zorlu Center içerisinde bulunmaktadır. Apple New York’ta bulunan ikonik küp mağaza konseptini ve ülkemizde ki ilk mağazasını Zorlu Alışveriş Merkezi içinde açmıştır.

Bunların dışında Brooks Brothers, Cos, Lanvin, Stella McCartney,Tory Burch ve Super Drive gibi Türkiye’de daha önceden faaliyet göstermemiş mağazalar ilk olarak Zorlu Alışveriş Merkezi içerisinde açılmıştır. Zorlu Center gurme konseptleriyle kendini diğer diğer alışveriş merkezlerinden ayırıyor. Türkiye ilk mağazalarını açan Eataly, Jamie’s Italian, Tom’s Kitchen, ve Morini gibi restaurantların dılında ülkemizde sevilen Köşebaşı, Günaydın gibi yerli restaurantlarında en yeni konseptlerini Zorlu Alışveriş Merkezi içerisinde açarak, İstanbul halkı ile buluşmasını sağladık.

Zorlu Center içerisinde yer alan Cinemaximum sinema salonu 1600 kişilik salonlarıyla sinemaseverlere güzel anlar geçiriyor. Sinema salonları 2 adet vip olmak üzere toplamda 14 adet salon ile alışılmışın dışında bir sinema keyfi yaşatıyor.İstanbul’da merkez konumda bulunan Zorlu AVM, ulaşım açısından da avantaj sağlayan bir pozisyonda yer almaktadır. Ulus, Levazım, Levent, Barbaros, ve Zincirlikuyu gibi yerlerden gelen misafirlerimiz kolay bir şekilde alışveriş merkezimize ulaşım sağlayabilirler. Zorlu AVM, her gün 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine açıktır.

Zorlu AVM içerisinde bulunan çeşitli iş kollarında kariyer yapabilirsiniz. Güvenlik görevlisi alımı, temizlik görevlisi alımı gibi çeşitli pozisyonlara personel alımları yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi Zorlu Center insan kaynakları sayfasında inceleyebilirsiniz.

Zorlu AVM İletişim Bilgileri
Adres; Zorlu Center, 34340, Beşiktaş İstanbul

Zorlu AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zorlu AVM firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zorlu AVM insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Zorlu AVM İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Gökhan Haziran 3, 2015

  Sinema salonuna makinist film gösterici araniyorsa çalışmak isterim.

 2. harun basdost Kasım 1, 2015

  1982 doğumluyum, iş arıyorum. Mesleğim terzi, ehliyetim var.

 3. Koray Kasım 19, 2015

  Merhaba temizlik personeli olarak Zorlu AVM’de çalışmak istiyorum. Gece temizlik işi arıyorum.
  Zorlu AVM temizlik görevlisi alımı var mı?

 4. Menekşe Ocak 23, 2016

  Mrb ben temizlik işi arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim..

 5. fırat uy Nisan 3, 2016

  Bilgisayar bilgi teknolojiler bölümünü bitirdim. İş arıyorum, depocu olarak da çalışırım.

 6. mehmet tural Mayıs 4, 2016

  otopark ödeme noktasında deneyimliyim. 4 yıldır Armonipark avm de calıştım. Skdata deneyimlidir

Yorum Yap